بهترین اقامتگاه های کوهستانی دنیا هزاران متر بالاتر از سطح دریا، مسافران این هتل ها در کنار شومینه های گرم و اتاق های زیبا با چشم انداز فوق العاده زیبا می نشینند و از مناظر کوهستانی روبه رو لذت می برند. شاید به نظر برسد که زمستان تمام شد و فصل برف و اسکی نیست، اما این مناطق همچنان تا خردادماه برف دارند و می توان در پیست های اسکی نزدیک آنها از این ورزش مفرح و شاد لذت برد. شاید جیب پر پول و تمایل به سفر به این مناطق و اقامت در این هتل ها داشته باشید.
1.    مایرکدالن هتل وو – نروژ
اسکی در نروژ اختراع شده است، بنابراین کاملا نرمال است این هتل که در نوامبر سال 2012 میلادی گشایش یافته است، با تصاویر سیاه و سفید با کیفیت که نشان دهنده زیبایی این ورزش در چندین سال پیش بوده است، تزئین شده باشد. این هتل 122 اتاقه با سوئیت های خوش طرح با مبلمانی پوشیده از خز مصنوعی، تخت های چند طبقه و کاناپه های تاشو  کاملا فرق دارد. موقعیت این هتل که در کوه Voss واقع شده است به 15 پیست اسکی، تل‌کابین، شبکه راه های فرعی و مدرسه اسکی دسترسی راحت و سریع دارد.

هزینه اتاق برای هر شب: از 160 دلار آمریکا

 اقامتگاه های کوهستانی دنیا,مکانهای تفریحی دنیا

 2. هتل کیمامایا – هاکیادو، ژاپن
این هتل اسطبل مانندکه توسط اندرو بل طراحی شده است، در سال 2011 میلادی در منطقه اسکی در شمالی ترین جزیره هاکیادو ساخته شده است و در حال حاضر عضو جدیدی از بهترین طراحی های هتل های دنیا است. صدای سوختن هیزم ها در شومینه لابی هتل، موسیقی جاز منتشر در فضا، کفپوش های چوب نارون و گرانیت مشکی طراحی فوق العاده عالی به این هتل بخشیده اند. 9 اتاق این هتل قابل شخصی سازی شدن با سه نوع بالش، کف های چوبی و حمام های گرانیتی هستند. همچنین، حمام داغ سنگی و چوبی بعد از گذراندن یک روز در پیست اسکی و برف بسیار لذت بخش به نظر می رسد.
هزینه اتاق برای هر شب: از 157 دلار آمریکا 

  اقامتگاه های کوهستانی دنیا,مکانهای تفریحی دنیا

  3. ژیرو-ایشگل / کاپل – تایرول، اتریش
در این هتل 78 اتاقه که در میان کوه های جنوبی سیلورتا، سامنائون و وروال اتریش قرار دارد، اسکی بازها می توانند هر چه می خواهند پیدا کنند: از نوامبر تا می حتما در این کوه ها برف وجود دارد و وسایل نقلیه رایگان تا 540 ایستگاه بالاتر و 200 مایل در مسیر کوهستان نیز در اختیار آنهاست. منطقه تایرول برای جشن ها و تفریحات پس از اسکی چندان شهرت ندارد. بیشتر شهرت آن برای پنت‌هاوس های گران، پیشخدمت های خصوصی، اتاق سیگار چرمی و مخملی و اسپا 8073 فوت مربعی با چهار سونا و استخر سرپوشیده، سونا بخار  باشگاه ورزشی است.
هزینه اتاق برای هر شب: از 245 دلار آمریکا

  اقامتگاه های کوهستانی دنیا,مکانهای تفریحی دنیا

 4.  هتل ساتن پلیس  - اقامتگاه کوه رِوِلستوک – کانادا
اقامتگاه کوه رِوِلستوک در سال 2007 میلادی افتتاح شده است. این اقامتگاه 5 تله‌کابین و 59 پیست اسکی دارد که تقریبا همه آنها فعال هستند. این منطقه تنها اقامتگاه دنیاست که تله‌کابین و هلی کوپتر دارد. مسافران این منطقه می توانند در اتاق های آپارتمان مانند و شومینه دار هتل ساتن پلیس اقامت کنند. حیات هتل، استخر آب گرم و استودیویی با تمرینات یوگا از دیگر جاذبه های هتل هستند.
هزینه اتاق برای هر شب: از 149 دلار آمریکا

  اقامتگاه های کوهستانی دنیا,مکانهای تفریحی دنیا

 5.    Dom – ساس‌فی – سوئیس
قدیمی ترین هتل ساس‌فی در سال 2012 میلادی ورد نوسازی و بازسازی قرار گرفت و از هتلی ساده به اقامتگاهی شیک و رویایی تبدیل شد. پنجره ها، تلویزیون و دمای اتاق های این هتل با آی‌پد کنترل می شوند و هیزم های چوبی و سنگی موجود در اتاق، حس آرامش خانه های منطقه آلپ را منتقل می کند. از همه بهتر تختخواب های بسیار نرم و راحت این هتل هستند و با چشم انداز کوه های اطراف احساس خوشایندی دار
هزینه اتاق برای هر شب: از 350 دلار آمریکا 

  اقامتگاه های کوهستانی دنیا,مکانهای تفریحی دنیا

 6.    آلتاپورا – وال تورن، فرانسه
آلتاپورا برای استراحت و تفریحات پس از اسکی بسیار شهرت دارد. در این هتل، استخرهای سرباز و سرپوشیده با آب گرم و طراحی داخلی به سبک اسکاندیناوی با چوب هایی به رنگ روشن، مبلمانی پوشیده از خز مصنوعی و دکوراسیونی شبیه دانه های برف وجود دارند. این هتل همچنین یکی از بهترین هتل های 5 ستاره اروپا در ارتفاع 2300 متری با چشم اندازی فوق العاده به کوه های یخی، قله های زیبا و 372 مایل مسیر اسکی در دل کوهستان است.
هزینه اتاق برای هر شب: از 300 دلار آمریکا 

  اقامتگاه های کوهستانی دنیا,مکانهای تفریحی دنیا

7.   هتل بِیس‌کمپ – رودخانه جنوبی تاهوئه، کالیفرنیا
هتل بِیس‌کمپ در نزدیکی رودخانه جنوبی تاهوئه و کوه هیونلی قرار دارد. این اقامتگاه زمستانه کاملا مناسب دوستداران اسکی و ماجراجویی است. 150 اتاق شیک و الهام گرفته از اتاق های کمپ با تخت های چند طبقه و فانوس به جای لامپ این هتل متفاوت و گیرا هستند. شب هنگام صرف غذا، مسافرها دور هم جمع می شوند و همچون دور هم جمع شدن ها در فضای بیرون دور آتش، خاطره  و داستان برای هم تعریف می کنند.
هزینه اتاق برای هر شب: از 104 دلار آمریکا

  اقامتگاه های کوهستانی دنیا,مکانهای تفریحی دنیا

8.    وی‌یسرگات – سالباش هینترگلم، اتریش
در فاصله یک ساعتی از سالزبرگ، این منطقه کشاورزی خانوادگی مربوط به قرن 14 میلادی، به شکلی جدید مورد بازسازی قرار گرفته و به یکی از زیباترین هتل های دنیا تبدیل شده است. با الهام از سبک قدیمی هچون تراس هایی با چوب های تیره و خمیده، لوسترهای شیشه ای دست ساز و مارمالادهای خانگی و نان های محلی، وان آبگرم در تراس، پنجره هایی که از زمین تا سقف ادامه دارند و نمای زیبای کوه های اطراف را نشان می دهد، این هتل خودنمایی می کند.
هزینه اتاق برای هر شب: از 200 دلار آمریکا

  اقامتگاه های کوهستانی دنیا,مکانهای تفریحی دنیا

 9.    نیرا آلپینا - سوئیس
در اینگادین، هتل 70 اتاقه نیرا آلپینا که جزو هتل های بسیار شیک دنیا نیز قرار دارد، چشم انداز فوق العاده ای به رودخانه سیلواپلانا و دره آلپی دارد. این هتل در سال 2011 میلادی گشایش یافته است و حدود سه مایل بیرون از شهر واقع شده و یکی از بهترین پیست های اسکی برای دوستداران این ورزش مفرح است.
هزینه اتاق برای هر شب: از 225 دلار آمریکا 

  اقامتگاه های کوهستانی دنیا,مکانهای تفریحی دنیا

 10.    هتل جرومه – اسپن، کلورادو
هتل قدیمی جرومه بازسازی و در سال 2012 میلادی گشایش یافته است. در حالیکه شومینه بزرگ و تالار اصلی این هتل به قوت خود باقی مانده اند، یک لابی، اسپا و اتاق یوگای جدید به این هتل اضافه شده اند. رستوران، کافه و اتاق های این هتل با الهام از زیبایی های هالیوودی بازسازی شده اند.
هزینه اتاق برای هر شب: از 640 دلار آمریکا 

  اقامتگاه های کوهستانی دنیا,مکانهای تفریحی دنیا

 11.    آلپینا Gstaad – سوئیس
شهر کوچک Gstaad همیشه محلی برای جذب ستاره های مشهور بوده است. به طور مثال، اخیرا مدونا یا طراح لباس مشهور، یعنی والنتیونو به آنجا سفر کرده بودند. هتل آلپینا Gstaad، در اواخر سال 2012 میلادی گشایش یافته است و طراحی داخلی زیبای آن با درهای فرم‌دار، تخت های چرمی، اسپای شیک و اتاق ساخته شده با بلوک های نمکی بسیار جذاب هستند.
 هزینه اتاق برای هر شب: از 930 دلار آمریکا 

  اقامتگاه های کوهستانی دنیا,مکانهای تفریحی دنیا

منبع:bartarinha.ir

تازه های گردشگری(مكانهاي تاريخي، تفریحی، زيارتي، دانستنی های سفر، عجایب گردشگری و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    X سفر و گردش,آژانس مسافرتی ، تور ها و جاذبه های گردشگری

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022