بهترین هتل‌ها را در تور ترکیه چگونه انتخاب کنیم؟بهترین هتل‌ها را در تور ترکیه

بهترین هتل‌ها را در تور ترکیه

 

اگر در برخی از شهرهای ترکیه، هتل‌هایی با مبلغ گران‌تر را رزرو کنید، اقامتی مقرون‌به‌صرفه‌تر را نسبت به هتل‌های ارزان‌قیمت‌تر تجربه می‌کنید. زیرا در این شهرها اصلی‌ترین تفریحات داخل هتل‌ها قرار دارد. برخی مقاصد در تور ترکیه نیز مخصوص خرید کردن و گردش داخل شهر هستند. در این حالت رزرو هتل‌‌های لوکس را به مسافران پیشنهاد نمی‌کنیم. اما باید بدانیم که رزرو هتل لوکس و ارزان در کدام شهرهای ترکیه به صرفه است. در ادامه با توجه به معیارهایی که برای هر شهر وجود دارد به شما هتل‌های مناسب برای اقامت در مقاصد مختلف تور ترکیه را معرفی می‌کنیم:

 

اقامت در استانبول؛ سفر اولی‌ها تکسیم را انتخاب کنند

هتل‌های استانبول در سه منطقه‌ی آکسارای، شیشلی و تکسیم قرار دارند. آکسارای و تکسیم به ترتیب ارزان‌ترین و گران‌ترین مناطق برای رزرو هتل در استانبول هستند که سفر اولی‌های استانبول معمولا تکسیم را انتخاب می‌کنند. زیرا با اقامت در این منطقه دسترسی خوبی به مراکز خرید این شهر وجود دارد. شیشلی هم با وجود چشم‌اندازی رو به تنگه بسفر بهترین ویو را بین این مناطق دارد. در نظر داشته باشید که تمامی هتل‌های این شهر فقط صبحانه را برای مسافران روی رزرو اتاق سرو می‌کنند.

 

با توجه به بودجه‌ی خود، هتل مدنظرتان را رزرو کنید

قیمت هتل‌های استانبول با توجه به تعداد ستاره و منطقه‌ی آن‌ها متغیر است. تنوع هتل‌های این شهر نیز بسیار زیاد می‌باشد؛ بنابراین می‌توانید هر نوع هتلی را در این شهر از ارزان تا لوکس رزرو کنید. البته با توجه به کیفیت پایین هتل‌های ارزان استانبول اقامت در آن‌ها را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. در لیست زیر 3 هتل مناسب برای اقامت را در مناطق مختلف استانبول را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در صورت رزرو تور ترکیه به مقصد استانبول می‌توانید یکی از این هتل‌ها که کیفیت بالا و قیمت مناسبی دارند را انتخاب کنید.

 

1. هتل یورو پلازا 4 ستاره با قیمت مناسب در خیابان بی اوغلو 

2. هتل 4 ستاره ریچموند با کیفیت بالا 

3. هتل 4 ستاره دورا در خیابان استقلال

 

وان؛ شهری برای اقامت ارزان

اغلب افرادی که تور وان را رزرو می‌کنند، از سفر اولی‌های ترکیه محسوب می‌شوند. دلیل سفر آن‌ها به این شهر خرید کردن از فروشگاه‌های این شهر است. آ.و.م (avm) و ال سی وایکیکی (lc Waikiki) دو فروشگاه مشهور این شهر محسوب می‌شوند. دلیل مهم دیگر گردشگران برای رزرو تور ترکیه به مقصد وان، قیمت ارزان اقامت در این شهر است. با این وجود بسیاری برای کاهش هزینه اقامت، هتل‌های ارزان وان را رزرو می‌کنند. اصلی‌ترین معیار بعد از قیمت برای مسافران برخورداری اتاق‌های هتل‌ها از کول خصوصا برای سفرهای تابستانی است. با آگاهی از این فاکتورها می‌توانید یک محل اقامت مناسب را قبل از رزرو تور وان برای خودتان پیدا کنید.

 

5 هتل بر اساس معیارهای شما!

در جدول زیر هتل‌هایی را بر اساس معیارهای نزدیکی به مراکز خرید یا در مجاورت دریاچه بودن و برخورداری از کولر به شما معرفی کرده‌ایم. در بین هتل‌های زیر وان سوئیت با داشتن امکان آشپزی در اتاق‌های بالای 3 تخته اقامتی ارزان‌تر برای شما رقم خواهد زد.

 

 نام هتل ستاره هتل کولر  موقعیت مکانی
 هتل گرند  4  دارد  در خیابان جمهوریت رو به روی ال سی وایکیکی
 بیگ باس  3  ندارد  در نزدیکی خیابان جمهوریت
 هتل وان سوئیت  3  ندارد  در خیابان جمهوریت تقریبا رو به روی مرکز خرید avm

 

اقامت در آنکارا؛ هتل‌های نزدیک وک را انتخاب کنید

همه چیز به هدف شما از سفر به آنکارا بستگی دارد. اکثر مسافرینی که آنکارا را به عنوان مقصد خود در تور ترکیه انتخاب می‌کنند، هدفی جز انجام  اخذ وقت سفارت کانادا ندارند. به این ترتیب بسیاری از گردشگران هتل‌های لوکس نزدیک به وک را انتخاب می‌کنند تا از هزینه‌های رفت و آمد آن‌ها کاسته شود. همچنین با انتخاب این هتل‌ها اقامت بهتری داشته و در وقت شما نیز صرفه جویی می‌شود. اگر شما هم قصد رزرو تور آنکارا را دارید، اقامت در دو هتل 4 و 5 ستاره‌ی آنکارا و پلازا را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

 

اقامت در ترابزون؛ حتی ارزان‌تر از وان

در بین مقاصد تور ترکیه هتل های ترابزون و وان ارزان‌ترین قیمت‌ها را دارند. هتل‌های ترابزون به دو دسته‌ی داخل شهر و خارج شهر تقسیم می‌شوند و تمامی این هتل‌ها خدمات b.b (فقط با صبحانه) را به مسافران ارائه می‌دهد. عموما هتل‌هایی که خارج از شهر قرار دارند، قیمت پایین‌تری نسبت به هتل‌های داخل شهر دارند. در عوض با رزرو هتل‌های داخل شهر دسترسی بهتری به مراکز خرید و جاذبه‌های داخل شهر خواهید داشت. در ادامه 3 هتل متناسب با بودجه‌ی شما برای اقامت در داخل و خارج از ترابزون را به شما معرفی می‌کنیم.

 

• هتل 5 ستاره رامادا پلازا در خارج از شهر

• هتل 5 ستاره رادیسون بلو در داخل شهر ترابزون

• هتل 3 ستاره اکسولار در داخل شهر ترابزون

 

بهترین هتل‌ها را در تور ترکیه,انتخاب بهترین هتل در ترکیه

انتخاب بهترین هتل در ترکیه

 

 5 شهر که در تور ترکیه هتل‌های یوآل دارند

5 شهر بدروم، مارماریس، کوش آدسی، ازمیر و آنتالیا از جمله شهرهایی توریستی در کنار دریای مدیترانه هستند که هتل‌های آل و یوآل دارند. البته در این بین هتل های آنتالیا از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در ادامه به بررسی هتل‌های دو شهر مهم‌تر یعنی کوش آداسی و آنتالیا می‌پردازیم.

 

اقامتی ارزان‌تر از آنتالیا در تور کوش آداسی

افرادی که تور ترکیه را به مقصد کوش آداسی رزرو کرده‌اند، هزینه کمتر‌ی نسبت به آنتالیا پرداخت می‌کنند. زیرا به دلیل وجود متقاضیان بیشتر برای تور آنتالیا، هزینه‌ی اقامت در این شهر بیشتر از کوش آداسی است. اگر قصد رزرو تور ترکیه را به این مقصد داشتید، به شما دو هتل یوآل آکوا فانتزی و پین بای ریزورت را پیشنهاد می‌کنیم.

 

بهترین هتل‌ها را در تور ترکیه,بهترین هتل های آنتالیا

بهترین هتل های آنتالیا

 

هتل‌های یو آل آنتالیا را انتخاب کنید

آنتالیا یکی از مقاصد تور ترکیه است که تقریبا تمامی هتل‌های آن آل و یوآل هستند و در چهار منطقه‌ی مرکز شهر، لارا، بلک و کمر قرار دارند. به دلیل اینکه تمامی تفریحات آنتالیا را باید در هتل‌های این شهر تجربه کنید، اغلب مسافران این نوع هتل‌ها را برای اقامت انتخاب می‌کنند.

 

این هتل‌ها بهترین کیفیت و بیشترین خدمات را به مسافرین خود ارائه می‌دهند. در ادامه چهار هتل با کیفیت یوآل در آنتالیا را در مناطق مختلف آن به شما معرفی کرده‌ایم:

 

• هتل رکسوس در مرکز شهر

• هتل تایتانیک در منطقه لارا

• هتل آدوریا در منطقه بلک

• هتل اورنج کانتی در منطقه کمر

 

رزرو تور ترکیه به کمک نهال گشت با بهترین هتل‌ها

در صورتی که تمایل به رزرو تور ترکیه را دارید، می‌توانید با شماره‌های 02633143 و 02191008111 تماس بگیرید. همچنین از این طریق از آفرهای تور آنتالیا، استانبول و سایر مقاصد ترکیه آگاه شده و با تکمیل اطلاعاتتان نسبت به هتل‌های این کشور، تور ترکیه را رزرو کنید.

 

تازه های گردشگری(مكانهاي تاريخي، تفریحی، زيارتي، دانستنی های سفر، عجایب گردشگری و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    X سفر و گردش,آژانس مسافرتی ، تور ها و جاذبه های گردشگری

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022