چگونه ویزای شنگن بدون ریجکتی بگیریم؟ویزای شنگن بدون ریجکتی

ویزای شنگن بدون ریجکتی

 

سفر به دور اروپا همیشه برای ایرانیان و گردشگران جهان جذاب است. اما مسافرانی که از کشور ایران برای سفر به کشورهای اروپایی اقدام می کنند. نیازمند دریافت ویزای شنگن هستند. فرقی نمی کند که این ویزا از کدام کشور حوزه ی شنگن انجام شود. همین که ویزا شوید به راحتی می توانید به کشورهای اروپایی مانند فرانسه، ایتالیا، هلند، اسپانیا و... سفر کنید. . اما اخذ ویزای فرانسه یا ویزای اروپا به آسانی انجام نمی شود.

 

بلکه نیازمند تخصص ویژه در این زمینه است. بنابراین ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که آیا ویزا اولی ها هم شانس ویزا شدن دارند؟ من به دنبال تراول هیستوری هستم آیا به راحتی ویزا می شوم؟ پاسخ آن مثبت است. چون مجموعه ای برای انجام این امورات به صورت تخصصی وجود داشته که در ادامه آن را به شما معرفی می کنیم.

 

منظور از ویزای فرانسه بدون ریسک ریجکتی چیست؟

بسیاری از گردشگران به دنبال سفر به دور اروپا هستند. ویزای فرانسه یکی از ویزاهایی است که اکثر مسافران به دنبال آن هستند. البته کشورهای دیگری مانند اسپانیا و ایتالیا خواهان زیادی دارد. اما آژانس نارین سفر یکی از آژانس های معتبر در زمینه گردشگری، توریستی و... تخصصش در اخذ ویزای اروپا و حوزه ی شنگن است. سابقه ی طولانی پرسنل این مجموعه باعث شده بهترین روش برای اخذ ویزای اروپا را به شما پیشنهاد دهند. 

 

این آژانس برای این خدمات صحبت از بدون ریسک ریجکتی می کند. آیا چنین ادعایی واقعی است؟ پاسخ مثبت است. ما می توانیم عنوان تضمینی را بر روی این بگذاریم. اگر بخواهیم صادقانه با شما صحبت کنیم. ویزاهای کسانی که به این آژانس رجوع کردند با موفقیت اخذ شده است، بررسی سایت این آژانس به همراه پیج آن ها گواه همه چیز است. چرا که تمام مراحل قبل از ورود به سفارت با بازرسی کامل مدارک و شرایط انجام می شود. 

 

ویزای فرانسه بدون ریسک ریجکتی

ویزای فرانسه بدون ریسک ریجکتی

 

بازرسی تمام مدارک قبل از ورود به سفارت

قبل تبلیغ پر زرق و برق تور پاریس و ویزای آن باید واقع گرایانه عمل کرد. یعنی این آژانس در صورت شانس پایین برای اخذ ویزا بدون دریافت هزینه ای با بررسی و بازرسی اولیه این موضوع را با شما در میان خواهد گذاشت. بنابراین اولین مرحله اخذ استعلام از پاسپورت و مدارک شما است. اگر شرایط لازم را نداشته باشید این آژانس از همان ابتدا شرایط عدم ویزا را به شما اعلام می کند. بنابراین از همان ابتدا ریسک ریجکتی پایین می آید. در نظر داشته باشید که تمام بازرسی های مربوطه قبل از تنظیم قرارداد و ورود به سفارت است. 

 

خدمات اخذ ویزا به صورت کاملا VIP

تمامی خدمات این آژانس اعم از اخذ ویزا، تورهای خارجی و داخلی و... به صورت VIP انجام می شود. در تعطیلات نوروزی و یا پیک تعطیلات، تورهای نوروزی اروپا یا آسیایی با قیمت مناسب و خدمات ویژه انجام می شود. اولین خدمات VIP این آژانس ورود به سفارت فرانسه در کوتاه ترین زمان ممکن است. در حال حاضر این آژانس انتهای هر هفته ورود به سفارت امکان پذیر است. البته به شرطی مدارک شما کامل و بدون نقص باشد. 

 

اخذ ویزا بدون نگرانی 

اگر از کانال این آژانس اقدام کنید، ویزای اروپا در دست شما خواهد بود. هیچ جای نگرانی وجود ندارد. استعلام وضعیت و همراهی شما به صورت قدم به قدم باعث کامل شدن مدارک شما می شود. قاعدتا با این توصیفات و موارد ذکر شده ویزای اروپا خواهید گرفت. 

 

هزینه اخذ ویزا

هزینه اخذ ویزا

 

عودت کامل وجه در صورت یک هزارم درصد ریجکتی

این آژانس خدمات دیگری مانند ویزای کانادا توریستی به صورت تضمینی انجام می دهد. از مزایای ویژه ی دیگری که این آژانس دارد این است که در صورت عدم ویزا که بعید به نظر می رسد، وجه شما به طور کامل عودت داده می شود. البته این شامل هزینه ی ورود به سفارت نمی شود. اما تمام هزینه های پرداختی به اضافه ی پیش پرداخت به شما عودت داده می شود که در قرارداد تنظیم شده این بند یعنی عودت کامل وجه منعقد شده است. همه چیز شفاف و روشن است. بنابراین با توجه به شواهد و مدارک متوجه می‌شوید که هدف اصلی این آژانس ارائه ی خدمات درست و دریافت وجه به ازای آن خدمات است.

 

تبعات ریجکت شدن در شنگن

بدترین خبر برای مسافران اروپا این است که ریجکت شوند. بنابراین قبل از هر چیز آژانس مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید. چون اگر ویزا نشوید تا 2 سال از ورد به حوزه ی شنگن و تور اروپا محروم خواهید بود. این می تواند خبر بدی برای کسانی باشند که برای ورود به اروپا حسابی ویژه باز کردند. بنابراین کمیت را فدای کیفیت نکنید. هر چند با بررسی های به عمل آمده قیمت های ارائه شده ی نارین سفر مقرون به صرفه است. به گفته ی مدیریت این آژانس هدف اصلی آن ها جلب رضایت مسافران بوده که در وهله ی اول بعد از دریافت ویزا خود آن ها هستند که خشنود می شوند. بنابراین تبعات ریجکتی را مدنظر قرار دهید.

 

در ضمن این آژانس برای کسانی که به تازگی ریجکت شده اند قادر به ارائه ی خدمات نیست. چرا که باید حتما 2 سال از ریجکتی آن ها گذشته باشد.  

 

ویزای شنگن بدون ریجکتی

ویزای شنگن بدون ریجکتی

 

هزینه اخذ ویزا و تور چگونه محاسبه می شود؟

مطمئنا قیمت های ارائه شده یکی از مهم ترین موارد در جذاب مسافر است. یکی از دلایلی که اکثر مسافران این آژانس را انتخاب می کنند قیمت منصفانه با خدمات مناسب است. برای اینکه از پکیج تورهای اروپایی و سایر تورهای آسیایی با خبر شوید بهتر است نام این آژانس را در گوگل سرچ کنید. بدین صورت تمام خدمات آن را می توانید در وب سایت این آژانس مشاهده کنید. 

 

رزرو بلیت به همراه مشاوره رایگان 

با جستجوی نام این سایت در گوگل می توانید خدمات ارائه شده به وسیله ی این آژانس را مشاهده کنید. آنگاه با کلیک بر روی تماس با ما با کانترهای فروش در ارتباط باشید. وقت مشاوره رایگان رزرو کنید و حتی برای کانادا هم اقدام کنید. در نظر داشته باشید که در صورت نیاز می توانید پیج نارین تراول (@narintravel) را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X سفر و گردش,آژانس مسافرتی ، تور ها و جاذبه های گردشگری

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023