دکوراسیون شکلاتی 

 

دکوراسیون شکلاتی

 

 

ترکیب دو یا چند رنگ همیشه به فضای زندگی ما شادی و طراوت خاصی می بخشد.

 

یکی از رنگ های کاربردی در چیدمان خانه ها و به خصوص همراه با سرویس های چوبی، قهوه ای شکلاتی است؛ رنگ گرمی که بسیار ساده با برخی رنگ های دیگر ترکیب می شود. اما بهتر است این رنگ را با چند رنگ شاد که در ادامه به شما پیشنهاد می کنیم ترکیب کنید.

 

 

▪ قهوه ای و سبز: ترکیب رایج قهوه ای و سبز؛ اولین چیزی است که برای ترکیب با رنگ قهوه ای به ذهن ما می رسد چراکه با نگاه به طبیعت اطرافمان هم متوجه هماهنگی این دو رنگ می شویم. یک کاناپه قهوه ای شکلاتی که روی آن کوسن های سبز گذاشته شده نمونه بسیار مناسبی است. دیوارهای سبز و قهوه ای، آشپزخانه ای با صندلی های قهوه ای و کابینت های سبز هم نمونه های دیگری از ترکیب این دو رنگ هستند.

 

 

▪ قهوه ای و آبی فیروزه ای: شاید در نگاه اول هم این ترکیب شباهت زیادی به ترکیب قبلی داشته باشد اما فضای ترکیبی این دو رنگ کمی گرم تر و تابستانی تر به نظر می رسد. ضمن اینکه آرامش خاصی به محیط می بخشد. پیشنهاد می شود از ترکیب این دو رنگ بیشتر در منسوجات استفاده کنید. به عنوان نمونه برای روتختی یا برای مبلمان پارچه ای، می توانید از این ترکیب قشنگ استفاده کنید.

 

 

▪ قهوه ای و نارنجی: در نگاه اول به این دو رنگ، احساس سرزندگی و شادابی به شما دست می دهد. به عنوان نمونه شما می توانید از مبلمان نارنجی و موکت یا پارکت قهوه ای استفاده کنید. به هر حال این رنگ هم گرمای خاصی به محیط می بخشد. در نتیجه در فضای اتاق خواب هم انتخاب مناسبی است.

 

 

▪ قهوه ای و صورتی: صورتی به تنهایی رنگی بسیار زنانه است. ترکیب قهوه ای و صورتی فضایی پر از آرامش ایجاد می کند. ضمن اینکه اگر دوست دارید محیطی که در نظر دارید کمی روشن تر از نظر نوری – باشد این دو رنگ انتخاب مناسبی است. همچنین ترکیب این دو رنگ فضایی کلاسیک و شیک ایجاد می کند. پیشنهاد ما برای استفاده از ترکیب این دو رنگ برای اتاق خواب به خصوص برای دخترخانم هاست که علاقه بیشتری به رنگ صورتی دارند.

منبع:روزنامه سلامت

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------