چه مدل لباس تابستانه ای برای یک خانم قد بلند مناسب است؟ (لباس تابستانه زنانه برای افراد قد بلند)لباس تابستانه زنانه برای افراد قد بلند, استایل مناسب تابستانه زنان قد بلند, لباس مناسب برای خانم های قدبلند

لباس مناسب برای خانم های قدبلند

 

استایل تابستانه مناسب افراد قد بلند چه آیتم‌هایی دارد؟ 

اگر شما به عنوان یک خانم دارای قدی بالاتر از 1.70 سانتی متر هستید جزو خانم های قدبلند به حساب می آیید و برای انتخاب لباس دردسرهای خاص خودتان را خواهید داشت. البته راه حل هایی وجود دارد که می توانید با رعایت آنها استایل بسیار زیبا و جذابی برای خود بسازید. در این مطلب از بیتوته شما را با نحوه پوشیدن لباس تابستانه برای افراد قدبلند آشنا می کنیم.

چگونگی انتخاب لباس برای افراد قدبلند

افراد قد بلند قبل از انتخاب لباس باید ابتدا انتخاب کنند که می خواهند قد کشیده و بلند به نظر بیایند و یا می خواهند کمی کوتاه تر به نظر برسند. شما به عنوان یک فرد قد بلند می توانید با انتخاب لباس به موارد زیر برسید:

1. لباس هایتان را به خوبی با هم هماهگ و ست کنید تا خوش تیپ به نظر برسید.

2. لباس های متناسب با استایلتان بپوشید تا جذاب شوید.

3. برای قد بلندی خود بهترین لباس ها را انتخاب کنید تا بیشتر دیده شوید.

خانم های قد بلند با پوشیدن لباس هایی در رنگ های نزدیک به هم می توانند برکشیدگی قد خود تاکید کنند و بلندی قد خود را به رخ دیگران بکشند و در صورتی که تمایل داشته باشند کمی کوتاهتر به نظر برسند می توانند با پوشیدن کفش ها و یا صندل های تخت و مانتوهایی با رنگ متضاد استایلشان، بلندی قد خود را مخفی نمایند.

 

مثلا پوشیدن مانتوهای براق به همراه شلوار راسته و صندل بهترین گزینه برای کوتاهتر نشان دادن خودتان است.

خانم های قدبلند برای اینکه هیکل خود را توپرتر نشان دهند می توانند لباس هایی با رنگ های جیغ و قوی را انتخاب نمایندتا خط عمودی بدنشان را کشیده تر نمایند. مثلا مانتوهایی با رنگ های قرمز و صورتی ، خط شانه های شما را عریض تر نشان می دهند.

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قد بلند, استایل مناسب تابستانه زنان قد بلند, خانم های قدبلند بهتر است از رنگ های جیغ استفاده کنند

خانم های قدبلند بهتر است از رنگ های جیغ استفاده کنند

 

برخی نکات ضروری در انتخاب لباس برای خانم های قد بلند

• یقه لباس: برای اینکه بتوانید کمی اندام تان را توپر نشان دهید در هنگام انتخاب تاب و یا بلوز ، حتما به یقه لباس توجه کنید . لباس های یقه 7 بالاتنه شما را کشیده تر نشان می دهند. بهتر است خانم های قدبلند از لباس هایی با یقه گرد را انتخاب نمایند.

 

• آستین لباس: برای اینکه خانم های قدبلند به دستهای خود حجم دهند بهتر است بلوزهایی با آستین های زنگوله ای شکل انتخاب کنند زیرا ایننوع آستین ها حجم اضافی به بازوها می دهند.

 

• سایز لباس: به یاد داشته باشید که پوشیدن لباس های گشاد شما را چاق نشان نخواهد داد بلکه استایل شما را شلخته و نامنظم خواهد کرد. افراد قد بلند بهتر است لباس هایی بپوشند که فیت بدنشان است تا همواره خوش استایل به نظر برسند.

 

• رنگ لباس: افراد قد بلند به هیچ عنوان از لباس هایی با رنگ تیره استفاده نکنند زیرا رنگ تیره آنها را لاغرتر از حد معمول و کشیده تر نشان خواهد داد.

 

انتخاب شلوار مناسب برای افراد بلند قد

شلوارهای گشاد: خانم های قد بلند در پوشیدن لنواع شلوارها دستشان باز است اما با پوشیدن شلوارهای کمی گشاد ظاهر جذاب تری پیدا می کنند. بهترین گزینه برای این خانم ها استفاده از شلوارهای بگ است این شلوار کشیدگی پاهای بلند شما را کاهش می دهد. شلوار بگ را می توانید با یک شومیز و یا مانتو کوتاه بپوشید این کار قد شما را کمی کوتاهتر و هیکل شما را توپرتر نشان می دهد.

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قد بلند, استایل مناسب تابستانه زنان قد بلند, شلوار های گشاد مناسب برای خانم های قدبلند

شلوار های گشاد مناسب برای خانم های قدبلند

 

شلوارهای تنگ : شلوارهای جین و چسبان برای هیکل خانم های قد بلند طراحی شده است. برای جذاب به نظر رسیدن می توانید پاچه این شلوارها را کمی تا بزنید تا زیباتر شوند.

 

انتخاب شومیز و بلوز مناسب برای خانم های بلند قد

برای نیم تنه بالای خود می توانید از لباس هایی با طرح های شلوغ و رنگ های روشن استفاده کنید. مثلا بلوز طرح دارد با شلوار مشکی می تواند استایل شمار ا جذاب نماید. توجه داشته باشید که در انتخاب تضاد رنگ ها را در انتخاب ست خود رعایت کنید زیرا لباس های همرنگ قدتان را بلندتر نشان می دهند. 

 

استفاده از بلوز و شومیزهایی که طرح های چاپی بزرگی دارند باعث می شود که اندام شما توپر تر به نظر برسد. بهتر است شومیزی را انتخاب کنید که آستین آن سه ربع باشد . سعی کنید آستین لباس هایتان خیلی کوتاه نباشند تا دست هایتان بلندتر به نظر نرسند.

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قد بلند, استایل مناسب تابستانه زنان قد بلند, شلوار مناسب برای خانم های قدبلند

شلوار مناسب برای خانم های قدبلند

 

انتخاب لباس های بلند برای افراد قد بلند

برای اینکه خانم های قد بلند بتوانند بلندی پاهای خود را مخفی کنند بهتر است پیراهن هایی با قد بلند بپوشند. ناگفته نماند برای اینکه بتوانیدبا پوشیدن پیراهن های بلند قد خود را متناسب تر نشان دهید بهتر است پیراهن هایی را انتخاب نمایید که برش دار باشند.

 

همچنین لباس های ماکسی نیز ظاهر این افراد را خوب نشان می دهند. در هنگام خرید لباس ماکسی بهتر است لباسی را انتخاب کنید که دارای طرح های چاپی و شلوغ باشد تا شما را بلندتر از حد نشان ندهد. اگر قصد رفتن به کنار ساحل را دارید پوشیدن پیراهن های بلند ماکسی می تواند به شما حس خوبی بدهد. این نوع لباس ها بلندی قد و کشیدگی اندام افراد قدبلند را برجسته تر می کند.

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قد بلند, استایل مناسب تابستانه زنان قد بلند, پیراهن بلند مناسب برای خانم های قدبلند

پیراهن بلند مناسب برای خانم های قدبلند

 

انتخاب دامن مناسب برای خانم های قد بلند

کسانی که نیم تنه بلند و پاهای کوتاهی دارند برای لباس مجلسی می توانند به سراغ دامن بروند تا پاهایشان کشیده تر به نظر برسند. دامن های به شکل A بهترین گزینه برای ست کردن با لباس هایتان است. اگر می خواهید گرمای تابستان شما را کلافه نکند دامن شلواری می تواند انتخاب خوبی باشد.

 

لباس های سرهمی مناسب خانم های قد بلند

اگر می خواهید لباسی مناسب با اندامتان بپوشید بهترین انتخاب یک سرهمی یا جامپسوت است. این لباس چه ساده باشد و چه طرح دارد به بهترین شکل می تواند اندام یک خانم قدبلند را به تصویر بکشد و آن را جذاب نشان دهد. سرهمی ها یک لباس همه کاره است و می توانید آن را در تابستان هم با کفش پاشنه بلند و هم با صندل بپوشید.

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قد بلند, استایل مناسب تابستانه زنان قد بلند, قد لباس مناسب برای خانم های قدبلند

قد لباس مناسب برای خانم های قدبلند

 

انتخاب مانتو برای افراد بلند قد

• اگر قد بلندی دارید پوشیدن مانتوهایی که بلندیشان تا زانو می باشد بهترین گزینه برای خوش تیپی شما است. بهتر است این افراد از انتخاب مانتو های خیلی بلند و مانتوهای خیلی کوتاه خودداری نمایند. زیرا مانتوهای کوتاه پاها را کشیده تر و بلندتر نشان می دهند.

 

• فراموش نکنید خانم های قد بلند نباید از مانتووشلوار همرنگ استفاده کنند. زیرا انتخاب مانتو و شلوار تک رنگ، خطی یک دست ایجاد می کند و این افراد را بلندتر نشان می دهد. انتخاب مانتو و شلوار با رنگ های متفاوت باعث می شود که قد به چند قسمت تقسیم شده و قد کوتاه تر به نظر می رسد.

 

• پوشیدن مانتوهای گشاد و بادکرده موجب بزرگتر نشان دان اندام شما می شود. بهتر است خانم های قد بلند مانتوهای گشاد نپوشند. انتخاب مانتوهای کمردار و تنگ می تواند بهترین استایل را برای این افراد بسازد.

 

• توجه داشته باشید اگر رنگ پوست شما روشن است مانتویی با رنگ قهوه ای ، آبی ملایم، آبی سیر و بژ انتخاب مناسبی برای شما است. ولی در صورتی که رنگ پوست شما تیره است مانتوهای روشنی به رنگ صورتی، خاکی، سفید، آبی ملابم و طوسی بپوشید.

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قد بلند, استایل مناسب تابستانه زنان قد بلند, مانتو مناسب برای خانم های قدبلند

مانتو مناسب برای خانم های قدبلند

 

کفش مناسب برای خانم های  قد بلند

خانم های قد بلند می توانند با انتخاب کفش های تختی مانند مدل های سگک دار و پوم پوم استایل خود را جذاب تر نمایند. البته انتخاب کفش های پاشنه کوتاه نیز خالی از لطف نیست. البته خانم های قدبلند می توانند از کفش های پاشنه دار با نوک تیز استفاده کنند تا بتوانند بهترین استایل را برای خود بسازند. فصل تابستان زمان خوبی برای پوشیدن صندل های لای انگشتی با تزئینات زیبا است. 

 

لباس تابستانه زنانه برای افراد قد بلند, استایل مناسب تابستانه زنان قد بلند, صندل تابستانه مناسب برای خانم های قدبلند

صندل تابستانه مناسب برای خانم های قدبلند

 

اکسسوری های مناسب برای خانم های قد بلند

• استفاده از گردنبندهای درشت و بزرگ بهترین انتخاب برای جذابیت بیشتر شما است.

• استفاده از دست بندهای پهن و بزرگ بهترین گزینه برای نشان دادن زیبایی دستان کشیده شماست.

• خانم های قد بلند بهتر است به سراغ کیف های بزرگ بروند.

 

گردآوری: بخش دنیای مد بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------