راهنمای لباس پوشیدن خانم های قد بلندچگونه با قد بلند جذاب باشیم,مدل کت و شلوار زنانه برای افراد قد بلند,شلوار مناسب خانم قد بلند

لباس های مناسب خانم های قد بلند

 

چگونه با قد بلند جذاب باشیم؟

افراد قد بلند از خود می پرسند که چگونه با قد بلند جذاب باشیم و چه لباسی بپوشیم و یا لباس مناسب افراد قد بلند چیست؟ در ادامه این مطلب بیتوته به آن ها می پردازیم خانم قد بلند چه لباسی بپوشد و بهترین لباس ها برای آن ها چیست؟

اگر قد بلند هستم چه بپوشم ؟

یک سوال قدیمی که به عنوان یک زن قد بلند چه بپوشم. این سوال همیشه از ما پرسیده می شود و ما ایده های زیادی برای استایل برای شما خانم های قد بلندتر داریم.

 

ما می دانیم که خرید یک قاب بلندتر با مجموعه ای از چالش های منحصر به فرد خود همراه است. به همین دلیل است که ما این شش نکته را گردآوری کرده ایم تا به شما کمک کنیم از هیکل شگفت انگیز خود نهایت استفاده را ببرید. پس از خواندن این مطلب، دیگر نمی پرسید "اگر قد بلند هستم چه بپوشم؟"

 

1) لباس های میدی یا ماکسی برای پاهای بلند ساخته شده است

لباس های ماکسی و میدی برای دختران قد بلند و پاهای بلند زیبای آنها ساخته شده است! اگر به دنبال ایده هایی در مورد لباس پوشیدن به عنوان یک زن قد بلند برای یک مراسم هستید، باید یک لباس میدی را انتخاب کنید. برش بلندتر یک لباس میدی باعث می شود پاهای بلندتر و قد مجسمه ای شما برجسته شود.

 

این برش تقریباً برای هر کسی جذاب به نظر می رسد، اما در زنان قد بلندتر به برجسته کردن طول پاها و مشخص کردن قد شما کمک می کند. با یک جفت کفش ورزشی مد روز برای یک لباس شیک در روز یا با کفش های پاشنه بلند مورد علاقه خود برای یک شب مناسب است.

 

لباس های ماکسی جزء اصلی کمد لباس هستند. آنها می توانند بدون زحمت شما در هر زمانی پوشیده شوند.

 

یکی از موارد مورد علاقه ما برای خانم های قد بلندتر، لباس ماکسی آستین دار گلدار مشکی است. این لباس در مورد خوب لباس پوشیدن به عنوان یک زن قد بلند، تمام جعبه های مناسب را مشخص می کند. طراحی لباس ماکسی بلند همه شکل ها را برجسته می کند و اندام های بلند را دوباره برجسته می کند، در حالی که برای ایجاد فرم فوری در قسمت کمر قرار می گیرد.

 

خرید شلوار برای افراد قد بلند,شلوار بگ برای افراد قد بلند,تیپ مناسب دختر قد بلند

لباس ماکسی بدون آستین گلدار مشکی

 

2) کمر خود را برای فرم فوری مشخص کنید

در حالی که خوب است برای برجسته کردن قد خود به سراغ قطعات بلندتر بروید، این موارد بلندتر نیز می توانند خطر بلند نشان دادن بدن شما را داشته باشند. به همین دلیل است که اجناس با کمر بلند برای خانم های قد بلند مناسب هستند. دامن ها و شلوارهای فاق بلند و کمر دار و باعث کشیده شدن پاها می شوند، در حالی که برای ایجاد فرم از کمر به سمت داخل کشیده می شوند. چسبیدن به کمر به ایجاد توهم شکل ساعت شنی کمک می کند.

 

شلوارهای کمر بلند و شلوار جین راه فوق العاده دیگری برای ایجاد فرم ساعت شنی عالی و در عین حال بهترین استفاده از پاهای بلند زیبای خود هستند.

 

3) شلوار جین جذب و تنگ بدون هیچ زحمتی هستند

شلوار جین تنگ بهترین دوست یک زن بلند قد است! هنگام خرید شلوار جین جذب به عنوان یک خانم قد بلندتر، مهم قد آن نیست که باید نگران تناسب آن باشید.

 

شلوارهای جین بوت کات اغلب درز بلندی که خانم های قد بلند به آن نیاز دارند ندارند و می توانند کوتاهتر به نظر برسند. شلوار جین اسکینی بلندتر به نظر می رسد و اگر کمی کوتاه باشد واقعاً مهم نیست زیرا پیدا بودن قوزک پا مد هستند. آنها به خوبی روی مچ پاهای شما قرار می گیرند که تشخیص این که آنها آنطور که باید بلند نیستند را سخت تر می کند.

 

شلوار جین لاغر یا پاچه تنگ یک کلاسیک در تمام دوران است که برای اکثر فرم های بدن مناسب است و لباس های فاق بلند برای خانم های بلند قد ساخته شده است! برش کمر بلند، منحنی ها را در تمام مکان های مناسب برجسته می کند.

 

شلوار بگ برای افراد قد بلند، مناسب است، مخصوصا اگر آن فرد لاغر باشد. لاغری پاهای او را پنهان می کند.

 

شلوار مناسب افراد قد بلند,شلوار مناسب برای افراد قد بلند, لباس های مناسب خانم های قد بلند

شلوار جین گشاد آبی

 

4) با الگوهای پر جنب و جوش لذت ببرید

زنان قد بلند قطعاً می توانند الگوها و طرح های پر سر و صدا و پر افتخار بپوشند! سعی کنید از رنگ های متضاد در نیمه بالا و پایین خود استفاده کنید تا قد خود را از بین ببرید. یا روی یک تاپ چاپ شده سرمایه گذاری کنید تا توجه را از نیمه پایینی خود دور کنید.

 

از پوشیدن لباس های یک رنگ نیز خودداری کنید، زیرا در کل می تواند شما را بلندتر نشان دهد. اما ترکیب یک تاپ طرح دار روشن با دامن یا شلوار تک رنگ، قد شما را از بین می برد.

 

یکی از سبک های مورد علاقه ما دامن پلیسه دار و دامن های پیلی دار است. این دامن زنان قدبلند را با برش کمر بلند و استایل قد میانی خود متمایز می کند.

 

تیپ مناسب دختر قد بلند,لباس مناسب افراد قد بلند,خانم قد بلند

دامن پیلی دار

 

5) اندام خود را با کت و شلوارهای شیک بلند کنید

مشابه لباس های ماکسی، لباس های سرپوشیده برای فریم های بلندتر ساخته می شوند. در حالی که آن ها برای زنان با هر قدی جذاب هستند، اما اگر تناسب، اندازه و استایل مناسب را پیدا کنید، می توانید فوراً برای زنان قد بلندتر یک فاکتور شگفت انگیز داشته باشد.

 

لباس های سرهمی یا اورال ها پاهای بلند شما را برجسته می کنند، در حالی که کمر را به هم چسبانده اند تا یک شبح خارق العاده ایجاد کنید. این خط عمودی قوی را که اکثر خانم های قد بلند نگران آن هستند با ایجاد منحنی های طبیعی از بین می برد.

 

یکی دیگر از مواردی که برای خانم های قد بلند بسیار مناسب است، کت و شلوارهای کلاسیک می باشد. پیشنهاد می کنیم روی این مورد سرمایه گذاری کنید. اگر فردی لاغر هستید بهتر است از رنگ های شاد استفاده کنید. در غیر این صورت از رنگ های تیره استفاده کنید.

 

مدل کت و شلوار زنانه برای افراد قد بلند,شلوار مناسب خانم قد بلند,خرید شلوار برای افراد قد بلند

لباس های سرهمی یا اورال لباس مناسب افراد قد بلند

 

شلوار بگ برای افراد قد بلند,تیپ مناسب دختر قد بلند,لباس مناسب افراد قد بلند

شلوار بگ برای افراد قد بلند

 

خانم قد بلند,شلوار مناسب افراد قد بلند,شلوار مناسب برای افراد قد بلند

تیپ مناسب دختر قد بلند

 

6) کیف های بزرگ، گزینه ی مناسب برای خانم های قد بلند است.

كيف های كوچک دقيقا همان گزينه هايی هستند كه بايد آن ها را رد كنيد. شما برای مجالس می توانید از کیف دستی هایی با اندازه متوسط و بدون بند استفاده کنید و هرگز سراغ کیف های کوچک با بندهای خیلی بلند نروید.

 

* افراد قد بلند می توانند از دستمال گردن نیز استفاده کنند.

 

شلوار مناسب برای افراد قد بلند,خانم قد بلند,تیپ مناسب دختر قد بلند

کیف مناسب افراد قد بلند

 

لباس های مناسب خانم های قد بلند,شلوار مناسب افراد قد بلند,لباس مناسب افراد قد بلند

مناسب ترین کیف برای افراد قد بلند

 

چگونه با قد بلند جذاب باشیم,مدل کت و شلوار زنانه برای افراد قد بلند,شلوار مناسب خانم قد بلند

چگونه با قد بلند جذاب باشیم

 

خرید شلوار برای افراد قد بلند,شلوار بگ برای افراد قد بلند,تیپ مناسب دختر قد بلند

شلوار مناسب برای افراد قد بلند

 

شلوار مناسب افراد قد بلند,شلوار مناسب برای افراد قد بلند, لباس های مناسب خانم های قد بلند

مدل کت و شلوار زنانه برای افراد قد بلند

 

تیپ مناسب دختر قد بلند,لباس مناسب افراد قد بلند,خانم قد بلند

لباس مناسب افراد قد بلند

 

چگونه با قد بلند جذاب باشیم,شلوار مناسب خانم قد بلند,شلوار بگ برای افراد قد بلند

خانم قد بلند

 

مدل کت و شلوار زنانه برای افراد قد بلند,خرید شلوار برای افراد قد بلند,تیپ مناسب دختر قد بلند

خرید شلوار برای افراد قد بلند

 

لباس های مناسب خانم های قد بلند,شلوار مناسب افراد قد بلند,لباس مناسب افراد قد بلند

شلوار مناسب خانم قد بلند

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------