تازه های لباس ، کیف و کفش

مدل تیشرت لش مردانه

شیک ترین مدل های تیشرت لش مردانه

شیک ترین مدل های تیشرت لش مردانه انواع مدل تیشرت لش مردانه در این مقاله از بیتوته، با نمونه هایی از…

نکاتی برای خرید لباس زمستانه ایده آل برای زنان چاقلباس زمستانه زنانه برای افراد چاق, لباس‌های زمستانی برای خانم‌های چاق

خرید لباس زمستانه برای خانم های چاق

 

راهنمای انتخاب لباس زمستانه برای زنان چاق و با اندازه بزرگ 

همه خانم‌ها تمایل دارند لباس‌هایی را بپوشند که استایل آنها را جذاب و زیباتر نماید. اگر شما جزء افراد چاقی هستید که می‌خواهید خوش استایل به نظر برسید باید بگوییم که می‌توانید با رعایت برخی از نکات در هنگام انتخاب لباس به هدف خود نزدیک شوید. در ادامه مقاله بیتوته لباس زمستانه برای افراد چاق با ما همراه شوید تا به شما کمک کنیم لباس‌هایی را انتخاب کنید که جذابیت ظاهری‌تان را افزایش دهد.

امروزه تنوع لباس‌های زمستانه سایز بزرگ بسیار زیاد است؛ بنابراین اگر شما دارای اندامی درشت و چاق هستید نگران نباشید می‌توان با کمی حوصله لباس دلخواه خودتان را پیدا کنید. در ابتدا چند راهکار در مورد انتخاب لباس گرم در زمستان برای خانم‌های چاق را بیان می‌کنیم.

 

1. در انتخاب رنگ لباس دقت کنید

افراد چاق تصور نکنند که همیشه باید لباس‌های خود را به رنگ مشکی انتخاب کنند، آنها می‌توانند از رنگ‌هایی مانند قهوه‌ای تیره یا روشن، زرشکی، سورمه‌ای و رنگ‌هایی که در عین تیرگی زیبا هستند نیز استفاده نمایند. فقط در هنگام انتخاب لباس به برش‌ها لباس  و فرم اندامتان توجه کنید. لباسی را خریداری کنید که با استایل شما هماهنگی داشته باشد.

 

2. از انتخاب مدل‌های تک رنگ خودداری کنید

افراد چاق در هنگام خرید پالتو و مانتو بهتر است مدل‌هایی را انتخاب نمایند که طرح‌دار باشند. زیرا این مدل لباس‌های چاقی آنها را می‌پوشانند. اگر شما جزو خانم‌های چاق قدبلند هستید می‌توانید از لباس‌های طرح‌دار با نقش‌های درشت استفاده کنید و اگر ریز نقش هستید طرح‌های ظریف و ریز را انتخاب نمایید.

 

لباس زمستانه زنانه برای افراد چاق, پالتوهای طرح دار مناسب برای خانمهای چاق

پالتوهای طرح دار مناسب برای خانمهای چاق

 

انتخاب کت مناسب برای خانم‌های چاق در فصل زمستان

• خانم‌هایی چاقی که اندام گلابی شکل دارند کت فرم دارد بپوشند

اگر پایین تنه شما نسبت به بالاتنه درشت‌تر است یعنی شما دارای اندام گلابی شکل هستید در این صورت باید تعادلی بین این دو ناحیه ایجاد نمایید. در این حالت باید تاکید بر روی شانه‌ها و قسمت سینه باشد یعنی شما می‌توانید با پوشیدن مانتو و یا پالتویی که اپل دارد و یا لباسی که ساختار و فرم مشخصی دارد ایراد اندامتان را پنهان نمایید. برای اینکه پاها و ران‌های چاق خود را پوشش دهید بهتر است از شلوارهای دمپا گشاد استفاده نمایید. این مدل شلوار به خوبی می‌تواند پاهای شما را کشیده‌تر و لاغرتر نشان دهد.

 

لباس زمستانه زنانه برای افراد چاق, پالتوهای اپل دار مناسب برای خانمهای چاق

پالتوهای اپل دار مناسب برای خانمهای چاق

 

• خانم‌هایی که فرم بدنشان به شکل ساعت شنی است کت کمر باریک بپوشند

اگر اندامتان به شکل ساعت شنی است بهتر است برای زیباتر شدن استایلتان کتی بپوشید که قسمت کمر آن باریک‌تر است و یا از کمربند استفاده کنید. این کت را با شلوار جین فاق بلند ست نمایید در این صورت جذاب‌تر به نظر خواهید رسید.

 

• اگر جزو خانم‌های چاقی هستید که سینه‌های بزرگی دارید کت بلند بپوشید

اگر بالاتنه شما چاق است اشتباه نکنید و هرگز لباس گشاد نپوشید. بهترین کت زنانه برای اندام شما کتی است که بلندی آن تا روی باسن یا بالای آن است. کت هایی با این فرم وزن اضافی در قسمت بالاتنه شما ایجاد نمی‌کنند بلکه با ایجاد یک فرم باریک در قسمت بالاتنه، اندام شما را متعادل‌تر و لاغرتر نشان می‌دهند. مثلاً بهترین ترکیب برای این استایل می‌تواند کت کتی با شلوار جین رنگ روشن و نسبتاً تنگ باشد. در این صورت دید مخاطب را از بالاتنه خود منحرف می‌کنید.

 

لباس زمستانه زنانه برای افراد چاق,کت مناسب برای خانمهای چاق

کت مناسب برای خانمهای چاق

 

انتخاب پالتو زمستانه برای خانم‌های چاق در فصل سرد زمستان

در هنگام انتخاب پالتو سعی کنید پالتویی را انتخاب کنید که بی‌حالت و بی مدل نباشد. در ضمن خانم‌های چاق برای اینکه نامتناسب بودن اندامشان به چشم نیاید بهتر است از پوشیدن پالتوهای جلو باز بپرهیزند. زیرا این پالتوها چاقی آنها را بیشتر می‌کند. سعی کنید پالتویی را انتخاب کنید که در عین سادگی کمی هم مدل‌دار باشد. 

 

• خانم‌های چاق سعی کنند از پالتوهای کمردار استفاده کنند زیرا بستن کمربند باعث لاغرتر شدن قسمت میانی اندام آنها می‌شود. خانم‌های چاقی که اندام آنها سیبی شکل و یا به فرم ساعت شنی است حتماً پالتوهای کمردار بپوشند تا فرم بدنشان زیباتر دیده شود.

 

• در هنگام انتخاب پالتو بهتر است این افراد از پالتو های یقه هفت که باعث کشیده‌تر نشان داده شدن بالاتنه آنها می‌شود استفاده کنند.  

 

• خانم‌های که پایین تنه آنها چاق است و به اصطلاح دارای اندام گلابی شکل هستند بهتر است پالتویی را انتخاب کنند که قسمت پایین آنها فون یا کلوش باشد. این مدل پالتو ایراد اندامی آنها را پنهان می‌کند.

 

انتخاب نیم پالتو بهترین گزینه برای خانم‌های چاق 

اگر می‌خواهید جذاب‌تر به نظر برسید می‌توانید از نیم پالتو و یا شنل‌های زیبای زمستانه برای پوشیدن بر روی مانتوی خود بهره ببرید. یکی از بهترین پوشش‌ها در زمستان برای خانم‌هایی که بالاتنه چاقی دارند استفاده از نیم پالتو  و یا شنل است. این نوع لباس‌ها را ترجیحاً در رنگ‌های تیره انتخاب نمایید و روی مانتوهایی با رنگ متفاوت بپوشید. 

 

لباس زمستانه زنانه برای افراد چاق,شنل مناسب برای خانمهای چاق

شنل مناسب برای خانمهای چاق

 

انتخاب کت دراپه و پانچو برای زمستان

کت‌های بلند با مدل دراپه می‌تواند گزینه مناسبی برای خانم‌های چاقی باشد که دارای شکمی بزرگ هستند. به‌طورکلی خانم‌هایی که قسمت میانی بدنشان چاق‌تر از بخش‌های دیگر بدنشان است باید طوری لباس بپوشند که قسمت سینه و شانه‌هایشان بیشتر جلب توجه کند تا شکمشان به چشم نیاید.

 

کت‌های دراپه بدون ایجاد حجم اضافی پوشش مناسبی دارند. زیرا این کت‌ها با داشتن یقه باز و افتاده می‌تواند اندام این افراد را متناسب و یک دست نشان دهند. این کت را می‌توانید با یک شلوار جین راسته ست کنید. این مدل شلوارها که خط کمر آنها تا قسمت میانی شکم باشد پاها را پرتر نشان می‌دهد و باعث تناسب اندام در این افراد می‌گردد.

 

پانچو یک لباس ساده و در عین حال بسیار شیک است که می‌تواند ضمن اینکه استایل شما را جذاب نماید ایرادات اندامی شما به هر شکلی که هستید را پوشش دهد. پانچو بسیار مناسب برای افرادی است که کمی اضافه وزن دارند و می‌خواهند برجستگی‌های اندامشان را بپوشانند.

 

لباس زمستانه زنانه برای افراد چاق, پانچو مناسب برای خانمهای چاق

پانچو مناسب برای خانمهای چاق

 

شلوار مناسب برای خانم‌های چاق 

• خانم‌های چاق بهتر است پوشیدن شلوارهای خیلی تنگ و لوله‌ای را فراموش کنند. زیرا این شلوارهای برجستگی‌های اندام آنها را بزرگ‌تر نشان می‌دهد.

 

• بهترین شلوار برای افراد چاق، شلوارهای راسته هستند اگر این افراد شلوار راسته را با کفش پاشنه‌دار بپوشند، اندامشان کشیده‌تر و بلندتر نشان داده شود.

 

• پوشیدن شلوارهای جینی که دمپای گشادی دارند برای افراد چاق بسیار مناسب است. این شلوارها با توجه به جنسی که دارند بسیار شیک در تن این افراد می‌ایستند و پاهای آنها را بلندتر و لاغرتر نشان می‌دهند.

 

لباس زمستانه زنانه برای افراد چاق, شلوار جین راسته مناسب برای خانمهای چاق

شلوار جین راسته مناسب برای خانمهای چاق

 

اکسسوری‌های زمستانه برای خانم‌های چاق

1. پوشیدن کفش‌ها و نیم‌بوت‌های پاشنه‌دار می‌تواند قد شما را بلندتر و اندامتان را کشیده‌تر نشان بدهد. بهتر است برای اینکه به بدن خود فشار مضاعف وارد نشود و دچار کمر درد نشوید از کفش‌های طبی پاشنه 3 سانتی استفاده کنید.

 

2. خانم‌های چاق برای اینکه استایلشان جذاب‌تر شود بهتر است از کلاه و شال‌گردن استفاده کنند. در این صورت شال‌گردن را دور گردن خود نپیچند بلکه شال‌گردن را از دو طرف شانه‌های خود آویزان کنند در این صورت فرم اندامشان کشیده‌تر و باریک‌تر به نظر می‌رسد.

 

3. دستکش‌های چرم می‌تواند هم تیپ شما را کامل‌تر کند و هم دست‌هایتان را از سرمای زمستان محافظت نماید.

 

4. افراد چاق در هنگام پوشیدن شال، یک طرف آن را بلندتر در نظر بگیرند به طوری که جلوی شکم آنها آویزان شود زیرا این کار باعث لاغرتر نشان دادن آنها می‌شود. اگر اندام شما گلابی شکل است هر دو طرف شال را به پشت بیندازید زیرا این کار باعث بزرگ‌نمایی در بالاتنه شما می‌شود و توازن را بین اندامتان برقرار می‌کند.

 

5. افرادی که چاق هستند بهتر است به‌جای شال از روسری‌های کوچک استفاده کنند. استفاده از روسری‌هایی با نقش‌های ریز و جنس لخت و سبک شما را جذاب‌تر نشان می‌دهد.

 

گردآوری: بخش دنیای مد بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------