جواهراتتان را با توجه به رنگ پوستتان انتخاب کنید 

برای انتخاب جواهرات در نظر گرفتن رنگ پوست بسیار مهم است

 

جواهرات از آن دسته اکسسوری هایی است که درست روی پوست قرار می گیرد و اولین چیزی است که مردم در ظاهرتان متوجه آن می شوند. در قدم اول باید چیزی را انتخاب کنید که به دلتان می نشیند و به آن علاقه دارید. اما در نظر گرفتن رنگ پوست نیز بسیار مهم است. این مطلب به شما کمک می کند که جواهرات تان را بر اساس رنگ پوست انتخاب کنید.

 

رنگ پوست به دو دسته تقسیم می شود: سرد و گرم. بهترین راه برای تشخیص رنگ پوست این است که به رنگ رگ های قسمت داخل آرنج نگاه کنید.

 

جواهرات مناسب پوست های سرد

کسانی که رگ های آبی رنگ دارند رنگ پوست شان در گروه سرد قرار دارد. کسانی که دارای رنگ پوست سرد هستند وقتی به آینه نگاه می کنند متوجه ته رنگ صورتی یا صورتی مایل به قرمز در صورت خود می شوند. بیشتر آدم ها دارای رنگ پوست سرد هستند مخصوصا کسانی که پوست تیره و برنز دارند.

 

کسانی که رگ های آبی رنگ دارند رنگ پوست شان در گروه سرد قرار دارد

 

اگر متوجه شده اید که دارای رنگ پوست سرد هستید باید بیشتر جواهرات پلاتین یا طلا سفید استفاده کنید. و در رابطه با سنگ های قیمتی بهتر است این موارد را انتخاب کنید: مروارید، یاقوت کبود، یاقوت ارغوانی، زمرد کبود، یاقوت سرخ، زمرد سبز، عقیق، کهربا.

 

جواهرات مناسب پوست های گرم

کسانی که رگ های سبز رنگ دارند رنگ پوست شان در گروه گرم قرار دارد. کسانی که دارای رنگ پوست گرم هستند وقتی به آینه نگاه می کنند متوجه ته رنگ زرد یا هلویی – طلایی در صورت خود می شوند. کسانی که از نژاد پوست های تیره هستند در این گروه قرار نمی گیرند.

 

کسانی که رگ های سبز رنگ دارند رنگ پوست شان در گروه گرم قرار دارد

 

طلاهای کلاسیک زرد و یا رزگلد برای کسانی که دارای پوست گرم هستند بسیار مناسب است. سنگ های قیمتی گرم مثل الکساندریت، سیترین، لعل، مورگانیت، زبرجد، یاقوت و الماس زرد برای این گروه بسیار مناسب است.

 

اگر باز هم شک دارید و نمی دانید چه نوع جواهراتی مناسب تر است بهترین کار انتخاب الماس است. الماس هر برای پوست های گرم و هم برای پوست های سرد مناسب است.

 

صرف نظر از تمام این موارد چیزی که در درجه اول اهمیت قرار دارد احساس راحتی شما در گردنبند، دستبند یا گوشواره ای است که انتخاب کرده اید.

 

منبع : bedunim.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------