طراحان زیورآلات چه پیشنهادی برای بهار امسال شما دارند؟این روزها دیگر همه خانم‌ها می‌دانند كه بدون داشتن زیورآلات، چیزی در ست لباس‌شان كم است و همه تلاشی كه برای یك انتخاب تمام و كمال كرده‌اند، بی‌نتیجه می‌ماند.

 

دنیای زیورآلات بی‌تاثیر از دنیای مد نیست؛ این فصل دستبند تازه‌ای می‌آید و فصل بعد گردنبندی جای آن را می‌گیرد. به همین دلیل باید دیر یا زود نگاهی به جعبه زیورآلات خود بیندازید، قدیمی‌ترها را دور بریزید و تازه‌های بازار را جایگزین كنید. قبل از خرید نگاهی به پیشنهادهای طراحان برای این روزها و این فصل بیندازید.

خداحافظ فلز

دنیای مد زیورآلات,مدل زیورآلات رنگی بهار 94

دستبندهای رنگی لاکی بهار 94


چیزی كه در تصویر می‌بینید بیشتر از دستبند به یك النگوی پهن شبیه است؛ النگوی مدرن‌شده‌ای كه به جای طلا و نقش و نگارهای زركوب‌شده از جنس لاكی است. النگوهای پهن لاكی بخشی از مد این فصل را تشكیل می‌دهند كه برخی از آنها با تركیب فلزات هستند و در طراحی و ساخت نمونه‌هایی فقط از مواد لاك الكل استفاده شده است. رنگ‌های متفاوت و تابستانی مثل نارنجی، سبز و. . . را می‌توانید در این محصولات بیابید كه با لباس‌های اسپرت و نیمه‌رسمی هماهنگی خوبی دارند.

پیوندهای ناگسستنی

زیورآلات بهار 94,طراحی زیورآلات بهار 94

دستبندهای ظریف بهار 94


اگر شما از خانم‌هایی هستید كه استفاده از زیورآلات حجیم و بزرگ برای شما راحت نیست، باید سراغ نمونه‌های ظریف‌تر و ساده‌تری بروید كه برای سال جدید طراحی و تولید شده‌اند. النگوهای ساده امسال، نمونه‌هایی هستند كه با چند حلقه ساده به هم پیوند خورده‌اند. دستبندهای میخی سال پیش، جای خودشان را به این حلقه‌های در هم تنیده داده‌اند كه در كارهای طراحان مختلفی مثل گوچی و هرمس دیده می‌شوند.

ادامه راه زنجیری‌ها

مدل زیورآلات بهار 94,طراحی جدیدترین زیورآلات بهار 94

گردنبندهای زنجیری بهار 94


یادتان هست در یكی از شماره‌های سال گذشته از محبوبیت زیورآلات زنجیری حرف زدیم؛ بی‌شك با شروع سال جدید از رونق این زیورآلات كاسته می‌شود اما اگر گردنبندی با زنجیرهای پهن و درشت دارید، به جای دور انداختن آن را نگه دارید چون همچنان كاربرد دارد و می‌توانید بلوزهای یقه گرد ساده‌تان را با این مدل گردنبند متفاوت و خاص كنید.

یكی كمه

زیورآلات بهار 94,طراحی زیورآلات بهار 94

گردنبندهای ظریف بهار 94


پیشنهاد جذاب طراحان برای بهار و تابستان امسال این است كه به یك گردنبند اكتفا نكنید و چند گردنبند را همزمان ببندید. ریز یا درشت، ظریف یا حجیم بودن فرقی نمی‌كند. فقط كافی است با سلیقه خودتان چند گردنبند را كنار هم بیندازید. تركیب پیشنهادی طراحان برای انواع بلوزهای شومیز و حریری كه امسال بازار گرمی دارند، انتخاب خوب و قابل تحسینی است.

رنگ بازی كنید

زیورآلات رنگی فصل بهار,طراحی زیورآلات رنگی بهار 94

گوشواره های رنگی بهار 94


اگر در همین روزهای بهاری قصد شركت در یك ‌مهمانی رسمی یا مجلس عروسی را دارید، باید به چنین گوشواره‌ای فكر كنید. گوشواره بزرگ با سنگ‌های رنگی كه دست شما را برای ست كردن با هر لباسی باز می‌گذارد. اگر نگاهی به نمایش مد طراحانی مثل دلچه‌اند گابانا و ... بیندازید، هر جا لباس رسمی به میان آمده است، از این مدل گوشواره‌های بزرگ و چشمگیر استفاده شده است.

جفت بودن مهم نیست

زیورآلات فصل بهار,طراحی زیورآلات بهار 94

طراحی گوشواره های بهار 94


طبق اصول كلاسیك یاد گرفتیم كه گوشواره‌ها باید جفت باشند اما طراحان برای امسال به شما می‌گویند كه بی‌خیال این جفت بودن شوید و گوشواره‌های تابه‌تا استفاده كنید. یك گوشواره شما می‌تواند گرد و دیگری دراز باشد. مدل‌های تابه‌تا را می‌توانید در مغازه‌ها هم پیدا كنید ولی خودتان هم می‌توانید با موجودی كمدتان دست به تولید و خلاقیت بزنید.

بچه انگشترها را فراموش نكنید

مدل انگشتر بهار 94,طراحی زیورآلات بهار 94

طراحی انگشترهای بهار 94


استفاده از چندین انگشتر ظریف و كوچك در انگشتان یك دست بخشی از مد امسال است. این تركیب با اضافه كردن نیم انگشت كامل می‌شود. نیم انگشت، انگشترهای كوچك‌تری هستند كه در نیمه انگشت قرار می‌گیرند. این تركیب را می‌توان تیپ خاص امسال معرفی كرد كه بهتر است فقط دخترهای جوان و نوجوان سراغش بروند و برای خانم‌های سن و سال‌دارتر انتخاب خوبی نیست چون با تیپ‌های اسپرت و امروزی هماهنگی دارد. 

 

منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023