7 مدل ساعت که در پاییز باید دستتان کنیدمدل ساعت مردانه, مدل ساعت پاییزی
برای فصل پاییز به ساعتهایی با صفحه بسیار بزرگ ، با استایل مردانه ، با تركیبی از رنگهای مختلف و پر نگین و پر درخشش باشید . دیگر ساعت دیجیتال گوشی موبایلتان را به دست فراموشی بسپارید و نگاهی به این 7 ساعت روی مد بیاندازید .
روزهایی كه دیگران هر وقت ساعت را از شما می پرسیدند به گوشی موبایلتان نگاه می كردید گذشته است چرا كه كار چندان با كلاسی نمی باشد . یكی از اقلامی كه اكثریت ما خود را از آن محروم می كنیم ساعتهای شیك و قشنگ می باشد .  در سالهای اخیر ساعت جایگاه خود در میان مردم  را دوباره یافته است و از حالت صرفا كاركردی به یك قلم ضروری برای ارتقا و بهبود استایل تبدیل شده است .
برای فصل پاییز به ساعتهایی با صفحه بسیار بزرگ ، با استایل مردانه  ، با تركیبی از رنگهای مختلف و پر نگین  و پر درخشش باشید . دیگر ساعت دیجیتال گوشی موبایلتان را به دست فراموشی بسپارید و نگاهی به این 7 ساعت روی مد بیاندازید .
 
ساعت La Mer Bali
همه بندها و تزیینات طلای دكمه ای این ساعت را شبیه یك دستبند چرمی درجه یك كرده است . با بستن این ساعت بر روی مچ تان می توانید به آسانی هر چهره بی روحی را به روز نمایید . هم چنین این ساعت را هم در روز و هم در شب می توان مورد استفاده قرار داد .

مدل ساعت مردانه, مدل ساعت پاییزی
ساعت Fossil Stella Signature
من به شخصه تركیب الماس های اتمی براق ، بند طرحدار و شكل بسیار بزرگ این ساعت زیبا را دوست دارم . بند طرحدار این ساعت همان چیزی است كه آن را منحصر به فرد می كند . بنابراین مطمئن باشید كه آستین های لباستان از نوع مچی باشد .

مدل ساعت مردانه, مدل ساعت پاییزی
ساعت  بند چرمی Fossil Nate
این ساعت مردانه طرح نظامی  با تركیب طلای سرخ و سیاه سبك، موزون و خوش ساختی دارد .  این ساعت برای خانمی كه به دنبال ایجاد تغییری مردانه در كل ظاهرشان هستند بسیار برجسته و واضح خواهد بود .

مدل ساعت مردانه, مدل ساعت پاییزی
ساعت سبیل دار
با خرید این ساعت از فروشگاههای لباس Urban  شیك و به روز شوید .  اگر كه از عهده خرید این ساعت برآیید با خرید آن تغییری  مفرح در كلكسیون ساعت هایتان ایجاد نمایید .  این ساعت را برای روزهایی مورد استفاده قرار دهید كه می خواهید شادی را به خودتان هدیه دهید .

مدل ساعت مردانه, مدل ساعت پاییزی
ساعت ویسكوز
بند های لاستیكی مانند این ساعت حسی جوان پسند به ظاهر آن می بخشد در حالی كه طلای مورد استفاده برای تزیین آن كمی آن را شیك می كند . برای اضافه كردن توناژ هایی ملایم  و روشن به كمد لباستان استفاده از این ساعتها راه بسیار خوبی خواهد بود .

مدل ساعت مردانه, مدل ساعت پاییزی
ساعت  Diesel Large Franchise
رنگهای تند با كنتراست بالا، این ساعت را چشمگیرتر  می كند . صفحه مشكی و فریم قرمز همگی از عناصر اصلی این ساعت هستند .

مدل ساعت مردانه, مدل ساعت پاییزی
ساعت مارك ژاكوب
این لیست بدون ساعت طلای مارك ژاكوب ناقص می بود . ساعتی بسیار شیك و ماندگار كه بر روی مچ هر فرد مدگرایی خواهید دید .

مدل ساعت مردانه, مدل ساعت پاییزی
ساعت Citizen Eco Drive
ساعت شیك مردانه دیگری كه برای خانمها هم كارایی دارد .  باتری این ساعت با انرژی خورشید شارژ می شود و نیازی به تعویض آن نخواهد بود . اگر چه قیمت این ساعت كمی بالاست اما ارزش یك بار هزینه كردن را دارد .

مدل ساعت مردانه, مدل ساعت پاییزی
منبع : seemorgh.com

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------