تازه های مد و مدگرایی

رنگ لباس مناسب مردان سبزه, بهترین رنگ لباس مناسب مردان سبزه, آشنایی با رنگ لباس مناسب مردان سبزه

بهترین رنگ لباس مناسب مردان سبزه

بهترین رنگ لباس مناسب آقایان با پوست های مختلف آشنایی با بهترین رنگ لباس مناسب مردان سبزه و پوست…

با افزایش سن، عالی به نظر برسید!در اینجا به نکته ای اشاره می کنیم که در سال 2013 لبخند به لب شما می آورد: اینکه بتوانید با گذشت زمان و افزایش سن، بهتر و جوانتر به نظر برسید، بدون آنکه بخواهید کل لباس های کمدتان را عوض کنید یا حساب بانکی تان را خالی کنید! در اینجا با جوی جانسون، طراح مد سوپراستارها و افراد معروف مشورت کرده ایم و نظر او را در مورد چگونگی جوان به نظر رسیدن افراد میانسال و مسن پرسیده ایم:

نحوه انتخاب لباس , انتخاب لباس در سنین مختلف
1. از رنگ ها کمک بگیرید.
خانم جانسون می گوید: «فکر می کنم همه ما از میشل اوباما یاد گرفته ایم که رنگ باعث می شود که در جمعیت فوراً شناخته شوید. رنگ مشکی شاید شما را باریک نشان دهد، ولی رنگ های درست، انرژی دهنده هستند.» رنگ هایی که به رنگ صورت شما بیایند باعث می شوند که پوست شما درخشان به نظر برسد، و چین و چروک های شما را مخفی می کنند و به شما حال و هوای شاد و دلپذیری می دهند. اگر به دنبال رنگ های جایگزین مشکی هستید، رنگ های خنثی کمرنگی همچون شنی، عاجی و شتری را امتحان کنید که به همه چیز می آیند. برای الهام گرفتن می توانید از رنگ های آرایش خود (مرجانی، کبالت، قرمز) کمک بگیرید و سایه های این رنگ ها را در لوازم دیگر مثل جواهرات، کیف و روسری خود استفاده کنید. رنگ هایی که در آنها احساس راحتی می کنید، به احتمال زیاد رنگ هایی هستند که به شما بیش از رنگ های دیگر می آیند.

2. مثل طراحان مد لباس هایتان را ست کنید.
وقتی لباس های معمولی خود را درست ست کنید، بسیار جمع و جورتر به نظر می رسید. برای آنکه شلخته به نظر نرسید، باید به وزن پارچه و قد لباس دقت کنید. در مورد بالاتنه، جانسون پیشنهاد می کند که بلندترین و نازک ترین لباس را زیر لباس دیگر بپوشید و لباس کوتاهتر و ضخیمتر را روی آن بپوشید. یعنی لباس بلند و نازک یقه گرد را زیر و لباس ضخیم و کوتاه یقه هفت را رو بپوشید. شلوار چسبان یا جین تنگ می تواند این تیپ را کامل کند.

3. جانسون می گوید: «برای پیراهن ها لازم نیست مثل بلوز و شلوار نگران باشید که کدام را با کدام ست کنید. برای مناسبت های مختلف می توانید آنها را با پوتین، کفش بدون پاشنه یا پاشنه بلند بپوشید. پیراهن های گلدار یا توردار عیب های بدن را می پوشانند و باعث می شوند که پارچه های ارزان قیمت با دوختی زیبا، گران به نظر برسند.» یکی از بزرگترین رازهای طراحان مد ستاره ها این است که با کمی دقت و هوش در دوخت لباس، تفاوت بزرگی ایجاد می کنند و کاری می کنند که لباس ارزان، بسیار گران به نظر برسد. پیراهن های قدیمی تان را کمی تغییر دهید و لباس نو و زیباتری برای خودتان مهیا کنید.

4. ظاهری بلندتر و لاغرتر بیابید.
جانسون می گوید: «پیراهن هایی بپوشید که گردن و پاهای شما را نشان می دهد. نمی گوییم لباس هایی بپوشید که خط سینه شما در آنها مشخص باشد، بلکه لباس هایی انتخاب کنید که یقه قایقی یا هفت داشته باشند و یا بلوزی که بتوانید یکی دو دکمه آن را باز بگذارید. تاپ های خود را با دامنی ست کنید که تا روی زانو باشد و کفش های پاشنه بلند کرم رنگ بپوشید تا رنگ آنها با رنگ پوستتان یکی شده و چند سانتیمتر به قد پاهای شما بیفزایند. بدین ترتیب با اضافه کردن قد ظاهری، گردنی قو مانند و پاهایی بلند می یابید.»

5. تک رنگ بپوشید.
شاید تاپ سفید و شلوار مشکی تیپی باشد که شما معمولاً از آن استفاده می کنید، ولی شکستن خط بدنی در قسمت کمر یا باسن، گزینه خوبی برای لاغر به نظر رسیدن نیست. در عوض سعی کنید از یک رنگ برای بلوز و شلوار استفاده کنید تا به شما ظاهری عمودی و لاغر بدهد. لازم نیست هم شلوار و هم بلوز سایه رنگ یکسانی داشته باشند. مثلاً سوئیت شرت سرمه ای با شلوار جین تیره یا تاپ زغالی و شلوار کبریتی طوسی، ست های خوبی هستند.

6. خطوط باریک با لباس زیر مناسب.
اگر همیشه از یک نوع لباس زیر استفاده می کنید که برایتان راحت است، باید بگوییم به گفته خانم جانسون، برای آنکه ظاهری لاغرتر و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید، بهتر است لباس زیری انتخاب کنید که سینه شما را افتاده نشان ندهد و زیر لباس های نازک بتوانید آن را بپوشید. از سوتین هایی که درزهای برجسته دارند اجتناب کنید. زیرا در زیر بلوز بسیار بد به نظر می رسند و شما را باریک و طبیعی نشان نمی دهند. لباس زیری خوب است که ظاهر شما را از جلو، کنار و پشت، خوب و طبیعی نشان بدهد.

نحوه انتخاب لباس , انتخاب لباس در سنین مختلف
7. از کمربندهای باریک استفاده کنید.
جانسون اشاره می کند: «کمربند به بدن شما تعریف خاصی می دهد و منحنی های بدن شما را مشخص تر می کند و باعث می شود که بجای شلختگی، شیک و مرتب به نظر برسید. کمربندهای باریک برای اغلب خانم ها، بهتر از کمربندهای پهن هستند. زیرا طول نیم تنه را حفظ می کنند. در حالیکه کمربندهای پهن فاصله بین باسن و سینه را کم می کنند. نکته مهم اینجاست که باید کمربند در باریک ترین بخش کمرتان قرار بگیرد، نه روی باسنتان.»

منبع : bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------