كدام لباس را گران و كدام را ارزان بخريم؟تیشرت: ارزان

کارشناسان می گویند تیشرت گران نخرید چون آن ها در ارتباط با چربی و عرق بدن هستند و زود زود باید شسته شوند و در نتیجه عمر زیادی نخواهند داشت. پس صرف هزینه زیاد برای  تی شرت  و خرید مارک های گران قیمت ولخرجی خواهد بود. فقط اندازه بودن و داشتن جنس مناسب و مرغوب می تواند برای تیشرت های روزمره کافی باشد.

 

لباس های کشباف مثل جوراب: ارزان

داشتن تعداد زیادی جوراب و لباس کشباف ارزان بهتر از داشتن دو یا سه جوراب و لباس کشباف گران است چون این لباس ها زیاد پوشیده می شوند و استفاده طولانی مدت از آن ها بهداشتی نیست. اگر وضع مالی خوبی دارید قطعا خرید جوراب های گران توصیه می شود چون از جنس نخ اعلا و ضد بو و باکتری ساخته می شوند اما اگر دنبال صرفه جویی هستید جوراب های ارزان و به تعداد زیاد را انتخاب کنید.

 

اگر دنبال صرفه جویی هستید جوراب های ارزان و به تعداد زیاد را انتخاب کنید

 

لباس زیر زنانه: گران

کارشناسان می گویند لباس زیر تاثیر بسیار زیادی روی ظاهر نهایی شما دارد پس برای آن هزینه کنید. روی اندازه بودن دقت کنید یک لباس زیر مناسب می تواند وزن شما را سه تا پنج کیلوگرم کمتر نشان دهد و البته یک انتخاب اشتباه نتیجه عکس دارد. بسته به وزن و اندام خود  لباس زیر مناسب  را انتخاب کرده و بهترین آن را بخرید.

 

شلوار جین: گران 

کارشناسان می گویند اگرچه شلوارهای جین برای کارگران معدن ساخته شدند اما امروزه می توانید آن ها را همه جا بپوشید، سر کار، خرید یا مهمانی دوستانه. خریدن یک یا دو عدد شلوار جین گران  و مرغوب توصیه می شوند چون جین های گران جلوه زیباتر و دوام بیشتری دارند و مقدار مناسبی کش می آیند و بهتر از شلوارهای جین ارزان در تن شما دیده خواهند شد. یک شلوار برای کفش های تخت و یک شلوار برای کفش های پاشنه بلندتان داشته باشید.

 

لباس ورزشی: گران

کارشناسان می گویند لباس های ورزشی بسیار مهم هستند اما نکته خوبی که درباره آن ها وجود دارد این است که بهترین انواع آن ها خیلی هم گران نیستند و قیمت معقول و مناسبی دارند و تا سال ها قابل استفاده می باشند پس نیاز به سرمایه گذاری زیادی نیست و فقط کافی است از انواع ارزان که زود عرق می کنند و بو می گیرند دوری کنید.

 

از انواع لباس ورزشی ارزان که زود عرق می کنند و بو می گیرند دوری کنید

 

لباس های مد روز: ارزان

کارشناسان می گویند چون ترندهای هر فصل عمر کوتاهی دارند و در انتهای فصل می توان آن ها را با تخفیف های عالی خرید پس اگر قصد صرفه جویی دارید نیازی نیست که پول زیادی برای خریدن آن ها در ابتدای فصل خرج کنید. شاید برای کسانی که قصد صرفه جویی دارند به طور کلی دوری از ترندها و استفاده از لباس های کلاسیک گزینه مناسب تری باشد.

 

شلوار مشکی: گران

یک شلوار مشکی با کیفیت عالی برای سال ها باقی خواهد ماند و سرمایه گذاری برای آن هوشمندانه است چون با همه لباس ها هماهنگ است و هرگز از رده خارج نمی شود. پس خریدن یک شلوار مرغوب گران برای چند سال بسیار بهتر و حتی صرفه جویانه تر از خرید یک شلوار مشکی نامرغوب در هر سال است.

 

ژاکت: گران

یک ژاکت مرغوب تاثیر زیادی روی تیپ شما دارد. حتی اگر بقیه لباس های شما ارزان باشند پوشیدن یک ژاکت گران روی آن ها می تواند شما را متمول جلوه دهد! دنبال ژاکتی باشید که به خوبی اندازه بدن شما باشد و در صورت نیاز با مراجعه به خیاط آن را اندازه کنید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------