تابستان در تصاحب بنفش!تابستان در تصاحب بنفش!

تابستان فصل‌رنگ‌های روشن است، رنگ‌هایی مثل سفید، زرد، نارنجی و... اما خمیرمایه رنگ بنفش از رنگ‌های تیره ‌است از همین روست که این رنگ با همه حس ابهت و تجملی که در خودش دارد، رنگ این فصل نیست. اما کافی است بدانید بایدآن را با چه رنگ‌هایی جور کنید تا همه چیز درست از آب دربیاید.

رنگ تابستان 92, رنگ مد در تابستان


کمی قرمز، کمی هم آبی البته هر دو، از نوع تیره‌اش می‌شود بنفش. رنگی که تابستانی نیست اما انگار خیال دارد تابستان 92 را به تصاحب خودش در بیاورد. اگر شما هم خیال دارید در این تصاحب شریک باشید، یادتان باشد برای تابستانی‌ کردن این رنگ به یکسری نکات کلیدی‌ احتیاج دارید. ما هم همه این کلیدها را یکجا به دست‌تان می‌‌رسانيم!


کلید اول
اولین رنگ پیشنهادی ما برای ترکیب با بنفش، رنگ زرد است. شک نکنید این رنگ بهترین ترکیب با بنفش را می‌سازد و به آن حال و هوایی کاملا تابستانی می‌دهد؛ شما می‌توانید یک کت زرد آن هم از نوع لیمویی‌اش را با یک دامن بنفش ترکیب کنید و درمیان جمع جزو بهترین‌ها باشید!

رنگ تابستان 92, رنگ مد در تابستان


کلید دوم
بنفش با نارنجی هم جور در می‌آید. البته این ترکیب از آن دسته ترکیب‌هایی است که نمی‌توانید برایش هیچ فرمولی ارائه دهید، جز اینکه به تابستانی و مهم‌تر از آن جذاب بودنش ایمان بیاوريد، به خصوص وقتی که یک کت نارنجی را با دامن بنفش می‌پوشید!

رنگ تابستان 92, رنگ مد در تابستان


کلید سوم
لازم به گفتن نیست که ساده‌ترین ترکیبی که می‌توانید از بنفش البته برای تابستانی کردنش، بسازید ترکیب آن با سفید است. شما می‌توانید یک کت سفید را با شلوار بنفش بپوشید ضمن اینکه به یک کمربند و کفش مشکی هم فکر می‌کنید.

رنگ تابستان 92, رنگ مد در تابستان


اما رنگ قرمز، همانطور که می‌بینید این رنگ هم بدون هیچ فرمولی با بنفش جور در می‌آید!

رنگ تابستان 92, رنگ مد در تابستان


کلید چهارم
اگر خیال دارید فقط به رنگ بنفش آن هم بدون هیچ رنگ اضافه‌ای فکر کنید هم مختارید اما در این صورت بهتر است برای پررنگ کردن حس تجملی که در این رنگ موج می‌زند آن را با رنگ طلایی هماهنگ کرده،  مثلا به یک کفش یا کیف طلایی فکر کنید.

 

رنگ تابستان 92, رنگ مد در تابستان

 

منبع : bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------