پوست من تیره است، چه رنگهایی برای من مناسب تر است؟چه رنگ هایی به پوست تیره میاد,چه رنگ لباسی به پوست سبزه میاد,چه رنگ لباسی به پوست سیاه میاد

چه رنگ لباسی به پوست سبزه میاد ؟

 

برای پوست تیره چه رنگ لباسی مناسب است ؟

برای انتخاب لباس، بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که به پوست شما بیاید. آیا می دانید پوست تیره چه رنگی بهش میاد؟ در این مقاله بیتوته به شما می گوییم که چه رنگ هایی به پوست تیره میاد.

بهترین رنگ لباس برای پوست تیره

پیدا کردن رنگ های مناسب که با پوست شما کار می کند می تواند کار دشواری باشد. گزینه های رنگی زیادی با سطوح مختلف سرزندگی وجود دارد و همه ی ما می دانیم که برخی از رنگ ها هستند که بهتر از بقیه کار می کنند. هر رنگ پوستی منحصر به فرد است و همه آنها ترکیب رنگ های مختلفی دارند که بهترین ها را در آنها به نمایش می گذارد!

 

رنگ چهره دقیقاً مانند مدل مو است، برخی از مدل ها با اشکال مختلف صورت بهتر عمل می کنند و باید ببینید چه چیزی برای موقعیت شما مناسب تر است. امروز می خواهیم بهترین رنگ های لباس برای پوست های تیره را به شما معرفی کنیم! 

 

اگر پوست تیره دارید، از قبل می دانید که در قرعه کشی ژنتیک شانس آورده اید زیرا رنگ پوست تیره تقریباً در هر رنگی عالی به نظر می رسد. با این حال، برخی از رنگ ها هستند که بهتر از بقیه هستند و باید در مورد ترکیب رنگ ها بدانید. 

 

بهترین رنگ لباس برای پوست تیره

1. زرد لیمویی

افرادی که رنگ پوست تیره تری دارند در رنگ های روشن و پاستلی عالی به نظر می رسند. یکی از بهترین رنگ های پاستلی برای پوشیدن خانم های رنگین پوست زرد لیمویی روشن است. این رنگ واقعاً پوست های تیره تر را تحسین می کند و به روشی ظریف و در عین حال شیک ظاهر می شود.

 

رنگ هایی که با لباس های زرد ست می شوند

لباس زرد بیشتر از چیزی که فکرش را می کنید با هم ترکیب می شود! زرد با مشکی عالی به نظر می رسد تا روشنایی را متعادل کند. اما با رنگ های خاکستری و سفید نیز، به خوبی برای ظاهری تابستانی هماهنگ می شود.

 

چه رنگی به پوست تیره میاد,چه رنگ لباسی به پوست تیره میاد,برای پوست تیره چه رنگ لباسی مناسب است

چه رنگ لباسی به پوست سیاه میاد

 

2. آبی پر رنگ

آبی پررنگ بهترین رنگ لطیف است که در پوست های تیره شگفت انگیز به نظر می رسد. اگرچه رنگ های پاستلی برای پوست های تیره مورد استفاده قرار می گیرند، اما این یکی از آن رنگ های عمیق تر است که فقط کار می کند. اگر به دنبال تغییری زیبا از مشکی کلاسیک خود هستید، آبی پر رنگ جایگزین مناسبی است. 

 

رنگ هایی که با لباس های آبی پر رنگ هماهنگ می شوند

آبی پر رنگ با همه رنگ به جز مشکی، خوب هماهنگ می شود. مشکی و آبی پر رنگ وقتی با هم هماهنگ و جفت می شوند با هم برخورد می کنند و ترکیب رنگی را ایجاد می کنند که برای چشم ها سخت است. بهترین رنگ هایی که با لباس های آبی پر رنگ و سفید و سایر رنگ های پاستلی ست می شوند! حتی می توانید شلوار جین آبی پر رنگ را با یک تی شرت و یا مانتو مشکی ست کنید تا ظاهری شیک و غیر رسمی داشته باشید. 

 

چه رنگ لباسی به پوست سبزه میاد,چه رنگ لباسی به پوست سیاه میاد,چه رنگی به پوست تیره میاد

چه رنگی به پوست تیره میاد

 

3. رنگ سفید

سفید یکی از آن رنگ های شگفت انگیز است که تقریباً برای هر کسی خوب به نظر می رسد. این رنگ در رنگ پوست تیره تر واقعاً درخششی را به پوستی که ما عاشق آن هستیم می بخشد. سفید رنگ ایده آل تابستانی است و به عنوان یک مدل روی یک تاپ یا کت یا به عنوان یک لباس کامل به نظر می رسد. فقط مراقب غذاها و نوشیدنی ها باشید تا نریزید. 

 

رنگ هایی که با لباس سفید هماهنگ می شوند

سفید کاملاً با همه چیز می آید! این باعث می شود آن را به یک رنگ عالی برای ذخیره سازی تبدیل کنید زیرا می توان آن را با هر چیز دیگری در کمد لباس بپوشید. 

 

چه رنگی به پوست تیره میاد,چه رنگ لباسی به پوست تیره میاد,برای پوست تیره چه رنگ لباسی مناسب است

چه رنگ لباسی به پوست تیره میاد

 

4. آبی آسمانی

آبی آسمانی یکی از آن رنگ های روحانی و افسانه ای است که باعث می شود فردی که آن را می پوشد بسیار ظریف و خوش حالت به نظر برسد. این رنگ پاستلی مانند رنگ های رنگ پریده تر پوست شما را نمی شوید و در واقع باعث می شود رنگ پوست شما سرزنده تر و زنده تر به نظر برسد. 

 

رنگ هایی که با لباس های آبی ست می شوند

آبی آسمانی، بسیار شبیه به سفید، تقریباً با همه چیز می آید. اگر به دنبال چیزی هستید که شما را از بین مردم متمایز کند و شبیه یک شاهزاده خانم امروزی دیزنی به نظر برسید، به دنبال یک لباس آبی روشن باشید. این یکی از آن لباس هایی است که همه می توانند به راحتی بپوشند. 

 

رنگ بنفش به پوست سبزه میاد,رنگ مناسب پوست تیره,پوست تیره چه رنگی بهش میاد

آبی روشن، رنگ مناسب پوست تیره

 

5. سبز

بسیاری از افراد با پوست سبزه به سمت پاستل گرایش پیدا می کنند، با این حال، گاهی اوقات پوشیدن رنگ های کم رنگ تر و عمیق تر خوب است. اینجاست که رنگ سبز یشمی وارد می شود. سبز یشمی بهترین رنگ تیره لطیف است که می تواند به عنوان یک مدل قسمتی از لباس یا از آن به عنوان یک ظاهر کامل، پوشیده شود. این رنگ کمتر است و به روشنی سایر رنگ‌های پر جنب و جوش نخواهد بود، که اگر می‌خواهید با آن ترکیب شوید عالی است.

 

رنگ هایی که با لباس سبز هماهنگ می شوند 

سبز رنگی است که تقریباً می تواند مکمل هر چیزی باشد. این یک رنگ برجسته عالی است و روی شلوار و ژاکت شگفت انگیز به نظر می رسد. اگر یک مراسم رسمی دارید و می خواهید از لباس مشکی کلاسیک صرف نظر کنید، به سراغ لباس سبز یشمی بروید  که جایگزینی مشابه و در عین حال منحصر به فرد است. 

 

رنگ بنفش به پوست سبزه میاد,رنگ مناسب پوست تیره,پوست تیره چه رنگی بهش میاد

بهترین رنگ لباس برای پوست تیره

 

6. صورتی کثیف

صورتی رنگی است که به سختی می توان از آن استفاده کرد، اما با رنگ پوست تیره تر، بسیار آسان تر می شود. صورتی کثیف رنگی است که با رنگ پوست تیره تر و یک رنگ برجسته بسیار مکمل است. اگر به دنبال یک ژاکت جدید بهاره یا یک دامن ماکسی با رنگ روشن هستید که خیلی زرق و برق دار نباشد، صورتی چرک و کثیف، بهترین گزینه برای شماست. 

 

رنگ هایی که با لباس صورتی هماهنگ می شوند 

سیاه، سفید و آبی با لباس صورتی زیبا به نظر می رسند. بهتر است لباس صورتی کثیف را با لباسی کم‌ رنگ استایل کنید. با این حال، شلوار جین گزینه خوبی برای مدل دادن به ژاکت صورتی و شلوار جین پسرانه برای ظاهری کاملاً دوست داشتنی است.

 

بهترین رنگ ها برای پوشیدن با رنگ پوست تیره.

پوست شما با رنگ های مختلف از جمله: سفید، خاکی، بنفش تیره یا آلویی، قرمز، خاکستری، آبی روشن، نارنجی، طلایی یا صورتی عالی به نظر می رسد.

 

از پوشیدن رنگ های مشکی، سرمه ای، قهوه ای تیره و سبز روشن اجتناب کنید زیرا این رنگ ها با رنگ پوست شما در تضاد هستند.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------