استایل های آقایان شیک پوشتلفیق کردن لباس ها با یکدیگر برای مردان به اندازه زنان لذت بخش نیست.ما در این مطلب قصد داریم ۵ پیشنهاد استایلی برای مردان شیک پوش را برای شما بازگو کنیم. با ما همراه باشید. مهم ترین نکته در این استایل ها استفاده از لباس هایی است که تقریبا در کمد لباس های مردان وجود دارد.

 

۱- استایل اول با استفاده از شلوار سفید

با آمدن فصل بهار و نزدیک شدن تابستان شلوارهای سفید بسیار ترند می باشند. اگر شما قصد دارید از شلوار سفید استفاده کنید بهترین رنگ ها برای تلفیق با رنگ سفید، رنگ بژ و قهوه ای است. به خصوص در محیط های کاری این رنگ ها شما را بسیار شیک جلوه می دهد. شما در این استایل می توانید از رنگ قهوه ای در اکسسوری هایی مانند کفش و کمربند استفاده کنید.

 

در این استایل می توانید از رنگ قهوه ای در اکسسوری هایی مانند کفش و کمربند استفاده کنید

 

۲- استفاده از کت

 یکی از ۵ پیشنهاد استایلی برای مردان شیک پوش استفاده از کت است. کت ها نقش نجات دهنده در استایل مردانه دارند. در این استایل نیز شما می توانید با استفاده از یک شلوار سفید و استفاده از کت به رنگ طوسی و یا خاکستری استایلی بی نظیر و مردانه به وجود آورید.

 

کت ها نقش نجات دهنده در استایل مردانه دارند

 

۳- استفاده از کت های چهارخونه

پارچه های چهار خونه جزو ترند سال ۲۰۱۸ هستند و همان طور که مشاهده می کنید ترند آن ها در لباس های مردانه نیز دیده می شود. در این استایل شما می توانید یک کت چهار خونه را با یک شلوار جین به رنگ تیره و یک پیراهن سفید تلفیق کنید. البته انتخاب رنگ پیراهن مردانه با رنگ کت انتخابی تان ارتباط مستقیم دارد.

 

یک کت چهار خونه را با یک شلوار جین به رنگ تیره و یک پیراهن سفید تلفیق کنید

 

۴- استایل اسپرت و شیک

شما می توانید در این استایل از رنگ های روشن تابستانی استفاده کنید. مهم ترین نکته در این استایل ساده بودن است. و این نکته را فراموش نکنید که همیشه با توجه به فرم بدن خود لباس بپوشید.

 

همیشه با توجه به فرم بدن خود لباس بپوشید

 

۵- استایل های اسمارت

در این استایل شما می توانید کفش های لاجوردی خود را با شلوار جین تیره رنگ ست کنید. مهم ترین نکته در این استایل استفاده از پیراهن مردانه، پلیور و شلوار است که باعث به وجود آمدن استایلی شیک و اسمارت می شود.

 

در این استایل شما می توانید کفش های لاجوردی خود را با شلوار جین تیره ست کنید

 

منبع : varune.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------