راهنمای خرید شلوار جین سفید مردانه 

شلوار جین مردانه سفید یکی از انواع کلاسیک پوشش است

 

راهنمای خرید شلوار جین مردانه سفید (بخش اول)

شلوار جین مردانه سفید می تواند همزمان بهترین دوست و بدترین دشمن آقایان باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این نوع پوشش مردانه بیشتر بدانید.

 

ما این بار قصد داریم به یکی از انواع کلاسیک پوشش یعنی شلوار جین مردانه سفید بپردازیم.

 

اعتقاد داریم که با داشتن لباس های اصلی و پایه حتی می توان در تاریکی مطلق هم لباس پوشید و باز هم ظاهری شیک داشت. همچنین، خرید هوشمندانه این دست لباس ها باعث می شود که با خیال راحت و برای سال های طولانی از خریدمان استفاده کنیم. خب، به هر حال مگر یک شلوار جین یاسی چند وقت مد روز خواهد ماند؟

 

اما، حساب شلوار جین مردانه سفید از دیگران جداست. این شلوار‌ها را هم می توان در تابستان پوشید و هم در زمستان و می توان آن ها را تقریبا با هر چیزی هماهنگ کرد. به ویژه اگر در جایی با آب و هوای متغیر زندگی می کنید، در انتخاب و خرید این شلوار شک نکنید!

 

در این میان، برخی از آقایان ممکن است با ایده پوشیدن شلوار سفید راحت کنار نیایند و خیلی با آن راحت نباشند. اما، باید به این نکته هم توجه کرد که سفید خنثی ترین رنگ خنثی است. این به معنی آن است که می توان آن را به سادگی در کنار هر رنگ دیگری قرار داد. اگر رنگ طوسی را به خاطر همه فن حریف بودنش دوست دارید،‌ پس قطعا عاشق شلوار مردانه سفید خواهید شد. همین طور اگر پوست خیلی روشنی هم دارید، باز هم این شلوار گزینه مناسبی است زیرا رنگ آن، چهره شما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد.

 

درست است که لباس های سفید معمولا زودتر از بقیه کثیف می شوند اما همین لکه ها و آثار استفاده مداوم، شخصیت جالبی به شلوار جین می بخشند و آن را جذاب تر می کنند.

 

راهنمای پوشیدن شلوار جین مردانه سفید:

اگر نمی دانید که چطور شلوار جین مردانه سفید بپوشید و به دنبال منبع الهام می گردید، چرا با در نظر گرفتن ۳ تیپ پیشنهادی ما، آرام آرام وارد دنیای رنگ سفید نمی‌شوید؟ این پیشنهاد‌ها ساده و راحتند و هماهنگ کردن آن‌ها با یکدیگر وقت چندانی نخواهد گرفت.

 

تیپ شماره یک

اگر دوست داشته باشید می توانید آستین های پیراهن خود را بالا بزنید

 

همان طور که می دانید سفید یک رنگ خنثی است. پس طبیعی است اگر آن را به رنگ های خنثی دیگری مانند سورمه ای، طوسی و مشکی همراه کنیم. برای یک تیپ نیمه رسمی و مناسب عصر، چرا شلوار جین سفید خود را با یک پیراهن مردانه آکسفورد به رنگ آبی روشن نمی پوشید؟ حتی می توانید در ماه های خنک تر سال یک سویشرت یقه هفت سورمه ای  و سبک را با این تیپ همراه کنید. با افزودن یک جفت کفش مردانه مشکی و فوق العاده هم داشتن ظاهری ساده اما خاص را تضمین نمایید.

 

حتی، اگر دوست داشته باشید می توانید آستین های پیراهن خود را بالا بزنید و یک کلاه شیک با رنگ مناسب هم بر سر بگذارید. نکته خوبی که درباره این تیپ وجود دارد، این است که به سادگی می توان رنگ هر کدام از این لباس ها را با یک رنگ خنثی دیگر عوض کرد و همچنان شیک بود. این یعنی بینهایت گزینه در زمینه انتخاب لباس و تیپ.

 

ادامه دارد ...

 

منبع : blog.bamilo.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------