راهنمای خرید شلوار جین سفید مردانه - بخش دومشلوار جین مردانه سفید می تواند همزمان بهترین دوست و بدترین دشمن آقایان باشد. در ادامه بخش اول راهنمای خرید شلوار جین مردانه سفید با ما همراه باشید تا درباره این نوع پوشش مردانه بیشتر بدانید.

 

راهنمای پوشیدن شلوار جین مردانه سفید:

تیپ شماره دو

همیشه دوست داشته اید سر تا پا جین بپوشید اما همیشه دیگران شما را از این کار بازداشته اند؟ خب، دیگر وقت آن رسیده که این کار را به نحوی انجام دهید که مو لای درز کارتان نرود. بلافاصله به سراغ شلوار جین مردانه سفید خود بروید!

 

بی دردسرترین راه برای سر تا پا جین پوشیدن این است که در بافت و رنگ پارچه مورد نظر تمایز ایجاد کنیم. به عنوان مثال، می توانید شلوار جین سفید خود را با یک پیراهن جین آبی روشن بپوشید. اگر هم رابطه خوبی با پیراهن جین ندارید، به جای آن یک تیشرت سورمه ای یا مشکی ساده بپوشید و برای روی آن، یک کت جین شیک در نظر بگیرید.

 

برای این تیپ راحت و تابستان بهتر است که از یک کفش راحت و غیر رسمی کمک بگیرید. این کار به حفظ تعادل کلی تیپ شما کمک می کند.

 

می توانید شلوار جین سفید خود را با یک پیراهن جین آبی روشن بپوشید

 

تیپ شماره سه

با نیم نگاهی به دور اطراف می توان دریافت که اخیرا تیپ های تک رنگ مد روز محسوب می شوند و آقایان معمولا برای خلق چنین ظاهری به سراغ رنگ های طوسی و آبی می روند. اما، با رنگ سفید هم می توان این کار را کرد. تنها لازم است با ایجاد تمایزی ظریف، هم مد روز بود و هم متفاوت. ضمن این که رفقای خوش پوش ایتالیایی هم در ماه های گرم سال عاشق استفاده از چنین تیپی هستند.

 

شلوار جین مردانه سفید خود را با یک پیراهن مردانه سفید و اتو کشیده همراه کنید و بر روی آن یک کت طوسی یا سورمه ای بپوشید. حتی رنگ هایی مانند بژ و قهوه ای هم می توانند گزینه های خوبی برایتان باشند. توصیه می کنیم که از انتخاب یک کمربند مناسب برای این تیپ غافل نشوید. این کار یکدستی بین شلوار سفید و پیراهن سفید را از بین می برد. همین طور یک جفت کفش رسمی فوق العاده هم می تواند به یک تیپ ساده، جلوه تازه ای ببخشد.

 

استفاده از کمربند و کت رنگی بر روی زمینه کاملا سفید هم زیبایی آن ها را بیشتر به چشم می آورد و هم به دلیل هماهنگی رنگ های خنثی با یکدیگر، ظاهری متعادل و شیک ایجاد می کند. البته، اگر اهل ریسک کردن هستید و از خطر کردن باکی ندارید، می توانید برای این تیپ از کت صورتی کمرنگ و یا سبز کمرنگ استفاده کنید.

 

شلوار سفید را می توان به راحتی با بقیه لباس ها هماهنگ کرد

 

کلام آخر

در این مقاله به چند روش ساده برای پوشیدن شلوار جین مردانه سفید پرداختیم و به دلایل انتخاب این پوشش اشاره کردیم. شلوار جین سفید را می توان به راحتی با بقیه لباس های موجود در کمد لباس هماهنگ کرد و چه زمستان باشد و چه تابستان، همیشه موقعیتی برای پوشیدن آن ها پیدا کرد.

 

راهنمای خرید شلوار جین سفید مردانه (بخش اول)

 

منبع : blog.bamilo.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023