معرفی زوج های هالیوودی با فاصله سنی زیادزوج های هالیوودی که فاصله سنی بالایی دارند

به اعتقاد خیلی ها بهترین فاصله سنی بین زن و شوهر یک سال است و درصد طلاق بین زوج هایی که یک سال فاصله سنی دارد ۳ درصد کمتر است. اگر فاصله سنی بیشتر از ۵ سال باشد ۱۸ درصد احتمال طلاق بیشتر می شود و اگر فاصله سنی بیشتر از ۲۰ سال باشد احتمال طلاق به ۹۵ درصد می رسد. اما بسیاری از زوج های هالیوودی این اطلاعات را به کلی رد کرده اند.

 

در ادامه با زوج های هالیوودی آشنا شوید که فاصله سنی بالایی دارند اما بیشتر از ۱۵ سال است که کنار هم زندگی خوبی داشته اند.

 

مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز

فاصله سنی: ۲۵ سال

طول ازدواج: از سال ۱۹۹۸ (۲۰ سال)

 

مایکل داگلاس و کاترین هر دو در یک روز ۲۵ سپتامبر به دنیا آمده اند. آن ها در سال ۱۹۹۸ با هم آشنا شده و در سال ۲۰۰۰ ازدواج کردند. این زوج هالیوودی روزهای سختی را در زندگی مشترک گذرانده اند: بیماری سرطان مایکل، اختلالات ذهنی کاترین و حتی یک بار تصمیم به جدایی. آن ها صاحب یک دختر و یک پسر به نام های مایکل و کاریس هستند.

 

مایکل داگلاس و کاترین ۲۵ سال فاصله سنی دارند

 

سلین دیون و رنه آنجلیل

فاصله سنی: ۲۶ سال

طول ازدواج: از سال ۱۹۹۸ (۲۸ سال)

 

آن ها برای اولین بار در سال ۱۹۸۰ زمانی که سلین ۱۲ ساله و رنه ۳۸ ساله بود با هم آشنا شدند. ۸ سال بعد رابطه آن ها به صورت جدی شروع شد و در سال ۱۹۹۴ ازدواج کردند. این زوج صاحب ۳ فرزند هستند و زندگی مشترک آن ها ۲۲ سال طول کشید. اگر رنه در سال ۲۰۱۶ از دنیا نمی رفت عشق آن ها می توانست پایدارترین عشق هالیوودی باشد.

 

سلین دیون و رنه آنجلیل ۲۶ سال فاصله سنی دارند

 

پیرس برازنان و کیلی شای اسمیت

فاصله سنی: ۱۰ سال

طول ازدواج: از سال ۱۹۹۳ (۲۵ سال)

 

پیرس برازنان قبل از این ازدواج با کاساندرا هریس ازدواج کرده بود که ۵ سال از او کوچک تر بود اما به علت سرطان از دنیا رفت. پیرس در سال ۱۹۹۳ در ۴۰ سالگی با کیلی ۳۰ ساله آشنا شد و ۸ سال بعد ازدواج کردند. آن ها صاحب ۲ فرزند دیلان و پاریس هستند.

 

پیرس برازنان و کیلی شای اسمیت ۱۰ سال اختلاف سنی دارند

 

سیلوستر استالونه و جنیفر فلاوین

فاصله سنی: ۲۲ سال

طول ازدواج: از سال ۱۹۸۸ (۳۰ سال)

 

سیلوستر و جنیفر در سال ۱۹۸۸ با هم آشنا شده و به هم علاقمند شدند. آن ها بارها از هم جدا شدند اما دوباره به هم بازگشتند. سیلوستر بازیگر ۵۱ ساله و جنیفر مدل ۲۹ ساله در سال ۱۹۹۷ ازدواج کردند و اکنون صاحب ۳ دختر به نام های صوفیا، سیستین و اسکارلت هستند.

 

سیلوستر استالونه و جنیفر فلاوین ۲۲ سال تفاوت سنی دارند

 

کوین کاستنر و کریستین بومگارتنر

فاصله سنی: ۱۹ سال

طول ازدواج: از سال ۲۰۰۰ (۱۸ سال)

 

کوین قبل از ازدواج با کریستین صاحب ۳ فرزند بود و زمانی که دوره سختی را در حرفه اش می گذراند با کریستین آشنا شد. کوین ۴۹ ساله و کریستین ۳۰ ساله در سال ۲۰۰۴ ازدواج کردند و اکنون صاحب ۳ پسر هستند.

 

کوین کاستنر و کریستین بومگارتنر ۱۹ سال فاصله سنی دارند

 

هریسون فورد و کالیستا فلوکهارت

فاصله سنی: ۲۲ سال

طول ازدواج: از سال ۲۰۰۲ (۱۶ سال)

 

هریسون فورد در سال ۲۰۰۲ در مراسم جوایز گلدن گلوب با کالیستا آشنا شد. آشنایی آن ها از آنجا شروع شد که کالیستا به طور ناگهانی نوشیدنی اش را روی آستین هریسون ریخت. هریسون قبل از این ازدواج دو بار سابقه ازدواج داشت اما کالیستا اولین ازدواجش بود. آن ها در سال ۲۰۱۰ ازدواج کردند و پسری به نام لیام به فرزندی گرفته اند.

 

هریسون فورد و کالیستا فلوکهارت با ۲۲ سال فاصله سنی در کنار هم زندگی می کنند

 

هیو جکمن و دبورا لی فرنس

فاصله سنی: ۱۳ سال

طول ازدواج: از سال ۱۹۹۵ (۲۳ سال)

 

این زوج قوی ترین زوج هالیوود شناخته شده اند. هیو در ۲۷ سالگی با دبورا در ۴۰ سالگی هنگام ساخت یک سریال با هم آشنا شدند. هیو نقش زندانی و دبورا نقش یک روانشناس ایفا می کردند. این زوج در سال ۱۹۹۶ ازدواج کردند و یک پسر  یک دختر به فرزندی گرفتند.

 

هیو جکمن و دبورا لی فرنس با ۱۳ سال فاصله سنی در سال ۱۹۹۵ ازدواج کردند

 

وارن بیتی و آنت بنینگ

فاصله سنی: ۲۱ سال

طول ازدواج: از سال ۱۹۹۰ (۲۸ سال)

 

وارن بیتی و آنت در سال ۱۹۹۰ با هم آشنا شدند. وارن قبل از این ازدواج با زنان زیادی در ارتباط بود و پس از جدایی از جوان کولینز مطلوب ترین مرد مجرد هالیوود شناخته شد. بیتی و بنینگ در سال ۱۹۹۲ ازدواج کردند و اکنون صاحب ۴ فرزند هستند.

 

وارن بیتی و آنت بنینگ با ۲۱ سال فاصله سنی در سال ۱۹۹۰ ازدواج کردند

 

منبع : bedunim.ir

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X مد و پوشاک,کفش و کیف

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023