سلنا گومز و سه استایل خاص در ۲۰۲۴/ از لباسی با ۴۵۰ هزار پولک تا جواهر ۳۵ قیراطیسلنا گومز،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
سلنا گومز در سال جدید میلادی ستاره شماره یک فرش قرمز مراسم‌های مختلف بوده است.

به گزارش ایران آرت، سلنا گومز روی فرش قرمز امی استایل زیبای خود را کاملاً نشان داد. روز دوشنبه، این خواننده و بازیگر 31 ساله به هفتاد و پنجمین دوره جوایز سالانه پرایم تایم امی رسید. جایی که گومز با یک لباس پولکی شفاف روی فرش قرمز رفت و نامزدش بنی بلانکو آنجا بود.

 

ظاهر گومز یک لباس اسکار د لا رنتا را به نمایش می‌ گذارد که با یقه و تزئینات قهوه‌ ای مایل به زرد ساخته شده از 450000 پولک دوزی ساخته شده بود. او طرح براق را با کفش های پاشنه‌ مخملی قرمز Rene Caovilla ست کرد.

 

سلنا به لطف گردنبند از جواهر مورگانیت با وزن بیش از 35 قیراط درخشش بیشتری داشت. او همچنین از جذابیت خود را که حول یک ظاهر زیبا با موهای چتری روی صورت و یک لب قرمز تیره متمرکز بود، بیشتر کرد.

 

به گزارش آکس مگ، اوایل این ماه، گومز فصل جوایز را با لباسی آتشین جورجیو آرمانی در گلدن گلوب آغاز کرد.

 

سلنا گومز،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

این ستاره یکی از افراد مشهوری بود که در این مراسم رنگ قرمز را انتخاب کرد با لباسی پر جنب و جوش که جزئیات منحصر به فردی مانند خط لبه‌ ای نامتقارن، و رزهای درخشان را به نمایش می‌ گذاشت.

 

سلنا با کفش های پاشنه قرمز متالیک کریستین لوبوتن، که با هزاران جواهرات درخشان تزئین شده و مانیکور هنرمند ناخنش، تام باچیک، آن را «چرم لاک» توصیف کرد، ظاهر خود را تک رنگ کرد.

 

گومز با کمک لباس نمایشی خود، لحظات به یاد ماندنی قبل و بعد از مراسم داشت. همچنین قبل از مراسم 7 ژانویه، گومز در معرفی محصولات زیبایی کمیاب خود برای دستیابی به زرق و برق و پوست نرم تصاویری از برند خود را نشان داد.

 

سلنا گومز،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------