جنیفر لوپز گلباران شد/ استایل گرانقیمت جنیفر لوپز با ۷۰۰۰ گل واقعیجنیفر لوپز،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
جنیفر لوپز بااستایل شیک ظاهر می شود.

به گزارش ایران آرت به نقل از  آکس مگ، جنیفر لوپز بازیگر و خواننده روز چهارشنبه در شوی مد لباس بهار / تابستان 2024 در هفته مد پاریس شرکت کرد و برای تحت تاثیر قرار دادن حاضرین از لباس پوشیدن شیک و متفاوت کوتاهی نکرد.

 

استایل لوپز که توسط راب زنگردی و ماریل هن طراحی شده بود، شامل یک لباس مجلسی رویایی سبز لیمویی از الی ساب با یقه جسورانه و کمربند دوزی شده از مجموعه مد بهار تابستان این خانه مد را پوشیده بود.

 

او همچنین یک شنل بلند با گل‌ های پاستلی ساخته‌ شده از پر و کریستال‌ های بنفش اسطوخودوس در حالی که موهایش را به یک قسمت کناری با چند تار به روبان بسته‌ اند، حالت داده بود.

 

در ویدئویی که زنگردی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت، لوپز در حالی که در مقابل دوربین ها ژست گرفت لبخندی زد. او سپس برای طرفداران دست تکان داد و در حالی که پشت شنل خود را که از پرهای گل بزرگ تشکیل شده بود به نمایش گذاشت.

 

جنیفر لوپز،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

در همین حال، به نظر می رسد که لوپز در طول هفته مد با موهای مختلف با طول های مختلف بازی می کند، زیرا آخرین مدل موی بلند او تا شانه پس از رونمایی از باب جدید در شوی بهار / تابستان 2024 شیاپارلی در روز دوشنبه است.

 

لوپز در توضیح خود در اینستاگرام نوشت: «کتی از 7000 گلبرگ واقعی رز که با آب تازه و زنده نگه داشته می‌ شود، که به نام شهد مرغ مگس‌خوار نیز شناخته می‌ شود».

 

لوپز در حال آماده سازی برای نهمین آلبوم آینده خود، این من هستم است. که در 16 فوریه منتشر خواهد شد.

 

جنیفر لوپز،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------