X

آتش‌سوزی هنگام ضبط برنامه «میدون»/ بخشی از لوکیشن برنامه سوختاخبار,اخبار فرهنگی,آتش سوزی در برنامه میدون
بخشی از دیوارها، سقف و ویدئووال دکور «میدون» شب گذشته طی یکی از اجراهای شرکت کنندگان سوخت.

به گزارش مهر، فیلمی از دکور برنامه «میدون» منتشر شد که نشان می‌داد شب گذشته ۱۸ اردیبهشت ماه حین ضبط یکی از ایده‌های کسب و کار آتش گرفته است.

 

سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی درباره حادثه‌ای که در دکور مسابقه «میدون» رخ داد به خبرنگار مهر بیان کرد: در برنامه‌ای که دیشب ضبط شد یک تیم اتش نشانی با ایده طراحی آتش کنترل شده در برنامه حاضر شده بودند اما آتش از کنترل ان‌ها خارج شد. درواقع یکی از کپسول‌های آنها مشکل داشت و بیشتر آتش فوران پیدا کرد.

 

وی با اشاره به فعالیت این آتش‌نشانان اظهار کرد: این افراد آتش‌نشان‌های حرفه‌ای بودند و خودشان برای اتفاق رخ داده بسیار ناراحت بودند. حتی نوعی پودر استاندارد برای اطفاء حریق داشتند که با همان هم آتش خاموش شد با این حال مشکل از یکی از کپسول‌ها بود.

 

تهیه کننده «میدون» درباره جزئیات آسیب‌های این اتفاق نیز گفت: اتفاقی برای کسی رخ نداد و فقط بخشی از تجهیزات دکور مثل ویدئو وال، نور، سقف و دیوارها سوخت.

 

وی با اشاره به برنامه ضبط شده نیز اظهار کرد: این اجرا متعلق به آخرین قسمت برنامه در این فصل بود که چون اجرای اول بود مجبور شدیم باقی اجراها را کنسل کنیم و ادامه داوری درباره اجرا و گفتگوها را به بخش دیگری از لوکیشن منتقل کردیم.

 

هاشمی گلپایگانی در پایان درباره شروع فصل دوم نیز بیان کرد: فصل دوم قرار بود سه هفته دیگر به آنتن برسد اما سقف و بخشی از دیوارها سوخته است و به مرمت نیاز دارد بعد از چند هفته تولید را شروع می‌کنیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------