عکسی از گریم متفاوت بیژن بنفشه‌خواه در سریال مستورانسریال مستوران،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
بیژن بنفشه‌خواه با حضور در مقابل دوربین مسعود آب‌پرور که به تازگی کارگردانی سریال تاریخی "مستوران" را برعهده گرفته، نقش و گریم متفاوتی را تجربه می‌کند.

به گزارش تسنیم، همین چندی پیش بود که آخرین خبرها از سریال تاریخی تلویزیون با اضافه شدنِ "رویا میرعلمی" به جمع بازیگران "مستوران" بیرون آمد.  پس از گذشت پنج ماه از تولید سریال مستوران، مسعود آب پرور برای ادامه کارگردانی سریال "مستوران" انتخاب شد. 

 

فیلمبرداری این سریال که به دلیل انتشار ویروس کرونا و دستور ستاد ملی کرونا به تعطیلی پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی به مدت کوتاهی متوقف شده بود در شهرک سینمایی مستوران با کارگردان جدید از سر گرفته شد. تاکنون نام حمیدرضا آذرنگ، نازنین فراهانی، و رویا میرعلمی به عنوان بازیگران سریال "مستوران" اعلام رسانه‌ای شده است.

 

کارگردانی 7 قسمت اول این سریال تاریخی به تهیه‌کنندگی عطا پناهی برعهده سیدجمال سیدحاتمی بود.  فصل اول سریال مستوران که برگرفته از قصه‌های کهن ایرانی است در 26 قسمت تولید خواهد شد و مجری طرح این مجموعه «استودیو بادبان»  است. سازمان هنری رسانه‌ای اوج سریال "مستوران" را برای پخش از رسانه ملی می‌سازد.

 

مسعود آب پرور پیش از این کارگردانی آثار مختلف سینمایی و تلویزیونی را عهده دار بود که می‌توان از «هوش سیاه» و «عملیات 125» به عنوان آثار شاخص وی نام برد.

 

سریال "مستوران" روایتگر ماجراهایی جذاب در زمان صفویان و غزنویان است. فصل اول این سریال که برگرفته از قصه‌های کهن ایرانی است در 26 قسمت تولید خواهد شد.

 

در حالی روابط عمومی پروژه اعلام می‌کند که به زودی سایر بازیگران و عوامل این مجموعه معرفی خواهند شد که چندی پیش بیژن بنفشه‌خواه در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها خبر از بازی در این سریال و یکی دیگر از رسانه‌ها از حضور سه بازیگر در این مجموعه از جمله دانیال حکیمی، داریوش کاردان و عباس محبوب خبر داده بود اما هنوز از سوی عوامل سازنده خبر رسمی درباره نام بازیگران سریال رسانه‌ای نشده است.

 

حالا مشاور رسانه‌ای این سریال، حضورِ بیژن بنفشه‌خواه در این سریال را همراه با عکسِ گریم این بازیگر منتشر کرد. 

 

 با ادامه تصویربرداری سریال «مستوران»، بیژن بنفشه خواه به تیم بازیگران این سریال تاریخی اضافه شد.

 

بنفشه‌خواه در این سریال نقش متفاوتی را به نسبت به آثار قبلی تجربه می‌کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی