حمیدرضاپگاه:ساخت سریال «پسران عزیز» متوقف شد/برای بازی در «عاشقانه ۲» با من صحبت نشدهاخبار,اخبارفرهنگی وهنری,حمیدرضاپگاه
بازیگر فیلم «دیدن این فیلم جرم است» گفت: واقعیت امر قرار بود در سریال «پسران عزیز» به کارگردانی مسعود رشیدی و تهیه کنندگی مسعود پاکدامن بازی کنم، منتها مدتی است که پروژه به طور کامل به دلایلی که من ندانم متوقف شده است.

 حمیدرضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: طی دو ماه گذشته پیشنهادات زیادی داشتم اما فعلاً ترجیح می‌دهم تا پیشنهاد نقشی خوب در اثری بازی نکنم، به همین دلیل هم اکنون سر پروژه خاصی نیستم.

وی در همین راستا ادامه داد: همیشه در انتخاب نقش وسواس داشته و دوست ندارم در هر کاری بازی کنم، اما بالاخره کار من بازیگری است و در نهایت باید در اثر بازی کنم، برای رسیدن به آن چندان عجله ای ندارم.

بازیگر سریال «عاشقانه» در رابطه با آخرین مراحل ساخت سریال «پسران عزیز» اضافه کرد: واقعیت امر قرار بود در این سریال به کارگردانی مسعود رشیدی و تهیه کنندگی مسعود پاکدامن بازی کنم، منتها مدتی است که پروژه به طور کامل به دلایلی که من نمی‌دانم متوقف شده است.

وی دلیل نگاه سخت گیرانه خود برای انتخاب نقش را اینگونه توصیف کرد: نگاهی کلی در من وجود دارد و آن این است که هیچ وقت صد در صد از نقشی که بازی می‌کنم راضی نیستم چراکه سخت گیر و ایده آل گرا هستم، همین باعث می‌شود هر نقشی را هر چند خوب بازی کنم اما از نظر خودم ایده آل نباشد.

وی درباره احتمال حضورش در مجموعه «عاشقانه ۲» و یا سریال دل ادامه داد: تاکنون هیچ صحبتی برای حضور من در سریال دل نشده و هیچ خبری هم از ساخت سری دوم سریال عاشقانه ندارم.

پگاه با اشاره به آثاری که در انتظار اکران دارد خاطرنشان کرد: آخرین اثر سینمایی که در آن به ایفای نقش پرداخته‌ام اثری به نام «دیدن این فیلم جرم است» بود که با استقبال خوبی در جشنواره فیلم فجر مواجه شد، هنوز در مورد زمان دقیق اکران این فیلم خبری به ما داده نشده اما امیدوارم مورد استقبال عموم مردم نیز واقع شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------