ستاره هایی که هرگز پیر نمی شوند!اخبار فرهنگی - ستاره هایی که هرگز پیر نمی شوند!

پیر شدن امری اجتناب ناپذیر است و برای ستاره ها و افراد معروف هم پیش می آید. هر سالی که از عمر این ستاره ها می گذرد به معنای پیدا شدن موهای سفید و چین و چروک روی پوست است و شاید همین ها نگذارند که ستاره ها به نقش هایی که دوست دارند دست پیدا کنند.

 ولی بعضی از این چهره های مشهور گویی به خوبی با روند پیری کنار آمده اند و نشانه های پیری چندان هم روی آنها اثر نگذاشته است. خودتان ببینید و قضاوت کنید:

جان استاموس

اخبار ,اخبار فرهنگی ,جان استاموس


انگار لازم نیست عمو جسی زیاد نگران چین و چروک یا کم پشت شدن موهایش باشد. این تصویر که در سال 2012 انداخته شده است، جان استاموس را در سن 49 سالگی نشان می دهد، ولی به نظر می رسد که این بازیگر با گذشت زمان خوش تیپ تر می شود. موهای تیره و چشمان نافذ او باعث شده اند که این هنرپیشه هنوز راه درازی در این حرفه داشته باشد.

آنجلینا جولی

اخبار ,اخبار فرهنگی ,آنجلینا جولی

 
با این تعداد بچه شاید فکر کنید سر آنجلینا خیلی شلوغ است و تمام وقتش صرف مادری کردن برای بچه هایش می گذرد، ولی باید بگوییم این هنرپیشه زیبای هالیوودی در سن 37 سالگی به خوبی بر نشانه های پیری غلبه کرده و جوانی خود را حفظ نموده است.

 سیندی کرافورد

اخبار ,اخبار فرهنگی ,سیندی کرافورد

 
پوست بی نقص سیندی و دندان های کامل و زیبایش در زیبایی فوق العاده او حتی در این سن، کمک زیادی می کنند. این مدل سابق که گویی با افزایش سن زیبایی اش بیشتر می شود، گویی سرچشمه جوانی را کشف را کرده است.

جنیفر آنیستون

اخبار ,اخبار فرهنگی ,جنیفر آنیستون


تنها چیزی که در این سال ها در جنیفر تغییر کرده است... در واقع هیچ چیز او تغییر نکرده است. موهایش، فرم کلی اش و پوستش همانطور هستند که وقتی ما اینترنت دایل آپ و تلفن سکه ای داشتیم.

 کیت وینسلت

 

اخبار ,اخبار فرهنگی ,کیت وینسلت


کیت روند پیری را برعکس طی می کند! این ستاره مشهور فیلم سینمایی تایتانیک و همبازی لئوناردو دی کاپریو (که او هم گویی یک ذره پیر نشده است) بعد از گذشت بیش از 10 سال هنوز هم جوان و زیبا به نظر می رسد.

 سلین دیون

 

اخبار ,اخبار فرهنگی ,سلین دیون

 
ما نمی دانیم سلین دیون از قدرت عشق استفاده می کند یا از قدرت ضدپیری! ولی هر کاری می کند، ظاهراً که تابحال جواب داده است!

جنیفر لوپز

 

اخبار ,اخبار فرهنگی ,جنیفر لوپز


ظاهراً تنها چیزی که بعد از گذشت سالها در جنیفر تغییر کرده، مدل موی اوست. شاید بعضی ها این ویژگی ستاره ها را عجیب بدانند، و بعضی ها اسمش را معجزه بگذارند، ولی حقیقت قضیه این است که وقتی نوبت به پیری می رسد، بعضی از این ستاره ها ژن های خیلی خوبی دارند!

اخبار فرهنگی - برترین ها

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------