ضبط «شهرزاد» تا آخر بهمن/ تولید سریال خوب وظیفه تلویزیون است اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,فریبا متخصص

فریبا متخصص معتقدست ساخت سریال های خوب و جذاب وظیفه تلویزیون است و مردم از این رسانه انتظار دارند تا محتوای مورد نیاز آنها را تولید کند. 

فریبا متخصص بازیگر «شهرزاد» درباره بازی خود در این سریال شبکه نمایش خانگی که به کارگردانی حسن فتحی در حال تولید است، به خبرنگار مهر گفت: فکر می کنم تصویربرداری فصل سوم این سریال تا آخر بهمن به پایان برسد البته خود من چند سکانس بیشتر برای بازی ندارم و کارم تمام می شود.

 

وی درباره قصه این فصل از دوشنبه ۹ بهمن توزیع می شود و اتفاقات آن بیان کرد: فکر می کنم بعد از آن آرامشی که در قصه فصل دوم شهرزاد رخ داد قصه فصل سه دوباره با اوج شروع می شود و به نظرم این فصل نسبت به قبلی ها دیدنی تر هم باشد.

 

بازیگر «شهرزاد» درباره انتظار مخاطبان از فصل دوم سریال که چندان برآورده نشد، بیان کرد: فکر می کنم فاصله ای که بین فصل اول و دوم آن افتاد کمی توقع مردم را زیاد کرد البته فصل دوم ادامه فصل یک بود و حتی با همان سکانسی شروع شد که فصل یک به پایان رسید.

 

وی اضافه کرد: این نکته را هم باید در نظر گرفت که در عین اینکه قصه خیلی مهم است ساختار هم اهمیت دارد و همه اتفاقات نباید فقط برای نقش اول بیفتد.

 

متخصص در بخش دیگری از این گفتگو بیان کرد که چندین سال است در تلویزیون حضور ندارد و فقط سال گذشته در یک سریال نوروزی بازی کرده است.

 

وی درباره ساخت سریال های جذاب در تلویزیون بیان کرد: خیلی ها دوست ندارند از شبکه نمایش خانگی محصولات فرهنگی خود را تهیه کنند و حتی ممکن است توانایی خرید یک سریال به صورت هفتگی را نداشته باشند بنابراین تلویزیون وظیفه دارد برای بعضی از مردمی که به این محصولات دسترسی ندارند سریال های خوب بسازد.

 

بازیگر سریال «زمانه» در پایان یادآور شد: ما باید در تلویزیون کار خوب بسازیم البته فکر می کنم تلویزیون در این یکی دو ساله کمی تکان خورده است و باید بیشتر دچار تغییرات شود وگرنه همه بازیگرها برای کار به شبکه نمایش خانگی می روند که هم راحت تر است و هم حقوق بهتری بابت آن دریافت می کنند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022