قصه فصل جدید «از سرنوشت» درباره چیست؟ اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, سریال از سرنوشت
اکبر تحولیان درباره برنامه‌ریزی برای کلید خوردن و پخش سریال «از سرنوشت» بیان کرد که در نیمه اول اسفند تولید آغاز می‌شود و برنامه‌ریزی این است که پاییز سال ۱۴۰۰ به پخش برسد.

 اکبر تحویلیان در گفتگو با ما درباره سریال «از سرنوشت» که فصل جدید آن به کارگردانی محمدرضا خردمندان کلید می‌خورد، بیان کرد: در فصل چهارم سریال «از سرنوشت» به ادامه زندگی سهراب و هاشم می‌پردازیم و حدود ۲ سال از قصه فصل قبل می‌گذرد.

 

وی درباره حضور بازیگران جدید بیان کرد: حدود ۶ نفر بازیگر جدید به این فصل از سریال اضافه می‌شوند که هنوز در حال رایزنی هستیم و اسامی قطعی نشده‌اند. بخشی هم بازیگران قبلی سریال هستند که در این فصل هم در کار حضور دارند.

 

تهیه کننده «از سرنوشت» در زمان تصویربرداری و پخش عنوان کرد: برنامه‌ریزی ما این است که نیمه اول اسفندماه ضبط سری جدید را شروع کنیم که حدود پنج ماه طول می‌کشد و امیدواریم مثل امسال که پاییز روی آنتن رفت، فصل جدید را هم در پاییز سال ۱۴۰۰ به پخش برسانیم.

 

تحویلیان درباره قصه‌های فصل جدید سریال نیز گفت: آنچه که در حال حاضر دغدغه جوانان ماست محورهای اصلی سریال قرار می‌گیرد؛ به‌کارگیری جوانان، اعتماد به آنها و نحوه تعامل با این قشر و همچنین خودباوری جوانان از محورهای این فصل از سریال است. زندگی و پیچ و خم‌های آن از دیگر موضوعاتی است که در سریال به آن پرداخته می‌شود مخصوصاً که در چند سال گذشته کمتر به زندگی‌های نوپا و دغدغه‌هایی که جوانان در زندگی دارند پرداخته شده است و در این سریال سراغ آنها می‌رویم.

 

مهر

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی