آخرین اخبار فرهنگی - هنری


سید جواد هاشمی ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

اظهارات سید جواد هاشمی درباره حضورش در حادثه متروپل

سیدجواد هاشمی که ساعتی پس از حادثه فروریختن ساختمان متروپل آبادان در محل حضور داشت با بیان اینکه تلاش کرده در مقابل اطلاعات…

یوسف حاتمی‌کیا هم به لو رفتن فیلمش اعتراض کرد  یوسف حاتمی‌کیا ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
یوسف حاتمی کیا کارگردان فیلم «شب طلایی» اعلام کرد، یکی از مننقدان فیلمش را پیش از جشنواره فجر دیده و بر روی آن نقد نوشته است. 

 به  گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ یوسف حاتمی کیا کارگردان فیلم سینمایی «شب طلایی»  که در جشنواره فیلم فجر حضور دارد، نوشت:

 

«زمانی که با نگارنده آن تماس حاصل می‌شود که چگونه فیلمی را تماشا کرده است که تنها و به امانت در اختیار دبیرخانه جشنواره فیلم فجر و شورای پروانه نمایش قرار گرفته است؛ به دروغ یا شاید راست؛ اطمینان می‌دهد که فیلم را ندیده است و تنها با دیدن تعدادی عکس فیلم، دست به نقد شده و طوماری را نوشته است.

 

این چه بی اخلاقی آشکاری است که هر روز عریان‌تر از دیروز خودنمایی می‌کند. اگر تماشاگرِ پنهانی فیلم بوده اید که شرم بر شما باد و اگر خود را تماشاگر نمای فیلم نشان می‌دهید و بدون دیدن حتی لحظه‌ای از فیلم به نقد یا تمجید از آن می‌پردازید که دیگر زبانم قاصر است از پیدا کردن جمله‌ای در وصف این عمل.

 

امید دارم که رسم امانت داری در میانمان هنوز اعتبار داشته باشد و به آن نیز چوب حراج نزنیم.»

 

در هفته‌های گذشته برخی منتقدان درباره محتوای فیلم‌هایی که در جشنواره فیلم فجر قرار است به نمایش درآیند، مطالبی را منتشر کردند که باعث اعتراض سازندگان برخی فیلم‌ها شده است؛ از جمله آنها سازندگان فیلم سینایی نگهبان شب. 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------