آخرین اخبار فرهنگی - هنری


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کیانوش عیاری

گفت‌وگو با كیانوش عیاری همزمان با شروع مجدد فیلمبرداری سریال جدیدش در تهران

كیانوش عیاری كه اسمش در تلویزیون به «دكتر قریب» گره خورده، مدتی است كه سراغ ساخت سریال جدید خود، «87 متر» رفته است؛ سریالی…


شهلا ریاحی: سعی می کنم روحیه‌ام را حفظ کنم/ کمتر کسی از همکارانم به عیادتم می‌آیندعکس شهلا ریاحی, سینما و تلویزیون

شهلا ریاحی: سعی می کنم روحیه‌ام را حفظ کنم/ کمتر کسی از همکارانم به عیادتم می‌آیند

بازیگر فیلم سینمایی «پرنده کوچک خوشبختی» که از عرصه بازیگری دور است، برای سینماگران آرزوی موفقیت کرد.

شهلا ریاحی درباره وضعیت جسمانی و روحیه خود به سوره سینما گفت: مدتی است کسالتم بیشتر شده و دائم سرگیجه دارم. اما سعی می‌کنم روحیه‌ام را حفظ کنم و به خودم می‌گویم باید حالم خوب باشد.

وی ادامه داد: هنرپیشه‌های سینما و تلویزیون به علت ارتباط نزدیکی که با مخاطبان دارند همواره مورد لطف مردم قرار می‌گیرند و مردم با آنها رابطه احساسی دارند. دوره ما گذشته است و خوشحالم که بازیگرانی مستعد به کار هستند.

ریاحی درباره ارتباطش با سینما و تلویزیون در این روزها گفت: من تا جایی که بتوانم از طریق تلویزیون برخی کارها را می‌بینم. کمتر کسی از همکارانم به عیادتم می‌آیند. راستش انتظاری هم از کسی ندارم، همین‌قدر که گاهی تلفنی احوالم را می‌پرسند و می‌پرسید من انرژی می‌گیرم. امیدوارم تمام مردم خصوصا اهالی سینما روزهای بسیار خوبی را در پیش داشته باشند.

شهلا ریاحی بازی در فیلم‌های سینمایی «گلنار»، «دلشدگان»، «بچه‌های طلاق»، «دو فیلم با یک بلیت» و مجموعه‌های مختلف را در کارنامه دارد و بیش از یک دهه است که در فیلمی مقابل دوربین نرفته است. 

/شبکه ایراناز بازیگران بیشتر بدانید

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------