بهترین راه یاد گیری اصولی ارز دیجیتالبعضی از نوابغ به این نتیجه رسیدن که برای یادگیری ارز دیجیتال باید حتما تحقیق و علم بالایی داشته باشید شمایی که میخوای راه اصولی را یاد بگیری حتما باید چند تحلیل و یاد بگیری تا بیشتر با ارز دیجیتال آشنا بشی ما در این مقاله به شما آشنایی تمام تحلیل ها رو آموزش میدهیم تا بهترین ارز دیجیتال رو برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

 

بهترین راه یاد گیری اصولی ارز دیجیتال, آموزش ارز دیجیتال, راه های یادگیری ارز دیجیتال

دوره های آموزشی ارز دیجیتال

 

ارزهای دیجیتال چگونه کار می‌کنند؟

بیشتر رمز ارزا که معروف‌ترین آنها بیت کوین است، بدون پشتوانه مرجعی مانند بانک مرکزی یا دولت فعالیت می‌کنند و این تفاوت اساسی آنها را با ارزهای فیات مانند پوند یا دلار دارد. فعالیت رمزارزها به جای تضمین‌های دولتی، توسط چیزی به نام فناوری بلاک چین تامین می‌شود.

 

رمزارزها به جای اینکه به عنوان یک بسته فیزیکی اسکناس یا سکه باشند، در بستر اینترنت فعالیت می‌کنند. آنها توکن‌هایی مجازی هستند که ارزش آنها توسط قدرت بازار و افرادی که مایل به خرید یا فروش آنها هستند تعیین می‌شود. امروزه تخمین زده می‌شود که پنج هزار رمزارز موجود می باشد. براساس داده‌های Coindesk، بیت‌کوین بزرگترین رمزارز بازار با ارزش حدود ۷۰۰ میلیارد دلار است.

 

دوره ارز دیجیتال

 یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی که تصمیم به سرمایه‌گذاری در مورد دوره ارز دیجیتال می‌گیرند این است که قیمت آنها در آینده چگونه خواهد بود؟ تحلیل فاندامنتال در کنار تحلیل تکنیکال یکی از راه‌های موثر تحلیل و پیش‌بینی قیمت بیت کوین در آینده است.

 

تحلیل فاندامنتال روش تجزیه و تحلیل از بالا به پایین است که سعی می‌کند از طریق ارزیابی ارزش یک دارایی با توجه به عوامل اقتصادی و اجتماعی مؤثر بر این دارایی، ارزش آن را محاسبه کند.

 

پایه‌گذار این تحلیل بنجامین گراهام است. او یکی از مدیران بزرگ سرمایه‌گذاری، اقتصاددان معروف و یکی از فعالان حوزه بورس ایالت متحده آمریکاست. طبق نظر بنجامین گراهام، در تحلیل فاندامنتال ارزش درونی اوراق بهادار، عوامل زیادی مانند ضرایب قیمت‌ها، درآمد و پرداختی‌های شرکت و غیره مورد توجه قرار می گیرد.

 

ارزش بازار در واقع یک فاکتور بسیار مهم برای سرمایه‌گذاران است تا کل سرمایه موجود آن ارز در بازار ارزهای دیجیتال را تعیین کنند و بتوانند در مورد سرمایه‌گذاری تصمیم عاقلانه‌ای بگیرند. هر چقدر مقدار ارزش بازار یک ارز بالا باشد، نشان دهنده‌ی پایین بودن ریسک سرمایه‌گذاری است.

 

2 روش اصلی برای تصمیم‌گیری در مورد سرمایه‌گذاری وجود دارد:

تحلیل فاندامنتال شامل تجزیه و تحلیل مالی یک شرکت برای تعیین ارزش منصفانه بازار

تحلیل تکنیکال که تلاش می‌کند با جست‌وجوی الگوها و روندهای لازم برای تعیین حرکات قیمت، واکنش بازار را نسبت به روند قیمت‌ها درک کند.

 

ارزهای دیجیتال چگونه کار می‌کنند, آشنایی با رمزارزها,دوره ارز دیجیتال

دوره ارز دیجیتال

 

تحلیل تکنیکال 

پیش از نگاه به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بهتر است که با خود مفهوم تحلیل تکنیکال آشنا شویم. تحلیل تکنیکال مطالعه روندهای آماری است که از داده‌های قیمت و زمان جمع‌آوری شده است تا فرصت‌های تجاری را مشخص کند. تحلیلگران تکنیکال برای ارزیابی قدرت و ضعف در قیمت یک دارایی از الگوهای حرکات قیمت، سیگنال معاملاتی و سایر ابزارهای تحلیلی استفاده می‌کنند. تحلیل تکنیکال را می‌توان در مورد هر گونه داده مانند رمزارز، فارکس، قیمت کالاها و سهام‌ها استفاده کرد.

 

یکی از بهترین راه های آموزش تخصصی تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال، دوره آموزش ارز دیجیتال می باشد که می توانید مسیر را برای تبدیل به یک تریدر شدن، تخصصی طی کنید.

 

نمودار قیمت‌ها و حجم معاملات در واقع تصمیمات گذشته اتخاذشده توسط فعالان بازار (خرید و فروش) است. این اطلاعات در مورد تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال نیز همین طور است. این اطلاعات به نوبه خود بر تصمیمات آینده در این بازار از دو طریق تأثیر می‌گذارد:

 

روانشناختی: آنچه در گذشته انجام شده و بر نحوه نزدیک شدن به موقعیت‌های آینده تأثیر می‌گذارد. به عنوان مثال، بسیاری از تریدرها تمایل دارند که روی قیمتی که قبلاً یک دارایی را خریداری کرده‌اند، تمرکز کنند و اگر این قیمت کاهش یابد، می‌خواهند آن دارایی را حتی بفروشند.

 

بازتاب: برخی از تریدرها که به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مسلط هستند، روندها و الگوهای نمودارهای معمول را تشخیص می‌دهند و طبق آن عمل می‌کنند (خرید یا فروش). اگر تعداد کافی از شرکت‌کنندگان از همین استراتژی پیروی کنند، انتظار می‌رود که این الگوهای نمودار نتیجه مورد انتظار را دنبال کند و احتمالاً این روند با حضور بیشتر و بیشتر شرکت‌کنندگان در روند ادامه خواهد یافت.

 

شما برای تحلیل ارزهای دیجتیال نیاز به ابزار هایی دارید که بهتر تحلیل داشته باشید این ابزار ها عبارت انداز: اندیکاتور یا شاخص ها، نوسانگرها،شاخص حرکت،شاخص مکدی،میانگین ها متحرک،شاخص قدرت نسبی،شاخص کانال کالا

 

تحلیل تکنیکال,بهترین راه های آموزش تخصصی تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال,تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

 

تفاوت تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال:

در تحلیل تکنیکال شما با استفاده از بررسی قیمت های قبلی قیمت فعلی و بسیاری از شاخص های دیگر این تحلیل می‌توانید روند کلی قیمت را پیش بینی کنید و عوامل بیرونی دیگر در نظر گرفته نمی‌شود. در مقابل در تحلیل فاندامنتال شما عوامل بیرونی را بررسی می‌کنید و پیش بینی بلند مدت تری را خواهید داشت.

 

تحلیل تکنیکال و فاندامنتال از دو روش کاملا متفاوت از هم  استفاده می‌کنند ولی هر دو اطلاعات مفیدی در اختیار افراد می‌گذارند ونمی‌توان گفت کدام یک بهتر از دیگری است و بهتر است  هر دو تحلیل را در نظر بگیرید تا سرمایه گذاری مطمئن‌تری داشته باشید.

 

حمایت و مقاومت یکی از مهم‌ترین مفاهیم برای یادگیری تحلیل تکنیکال بازار رمز ارزها است. قیمت یک ارز دیجیتال، برآیند قدرت فروشندگان و خریداران است. نتیجه فشار فروشندگان، کاهش قیمت و نتیجه فشار خریداران افزایش قیمت است. به بیان دیگر با افزایش قیمت‌ها، خریداران کنترل بازار را در دست می‌گیرند و در زمان کاهش قیمت‌ها، بازار در کنترل فروشندگان است.

 

سطوح حمایت و مقاومت از مهم‌ترین مفاهیم در عرضه و تقاضا و روانشناسی بازار هستند. در واقع در یک سطح حمایتی معامله‌گران علاقه به خرید و در سمت دیگر علاقه به فروش ارز دیجیتال خود دارند.

 

آموزش تمام دوره های ارز دیجیتال بصورت تخصصی 

این دوره چه کمکی به من میکند؟

این دوره بصورت آنلاین بوده و شما میتوانید در هر زمان و هر مکان پس از خرید فیلم های آموزشی را ببینید. این دوره به شما کمک میکند که بصورت کامل با دنیای زیبای ارزهای دیجیتال آشنا شوید و روش های درآمدی را بصورت کامل در این بازار یاد بگیرید و از این طریق سرمایه گذاری و خرید و فروش موفقی داشته باشید.

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

توصیه می شود قبل از هرگونه شروع به سرمایه گذاری حتما این دوره آموزشی را ببینید چرا که بیش از 80% افراد به دلیل عدم دانش در این حوزه سرمایه گذاری کردند و ضررهای بسیار زیادی داشته اند. این مسئله را بپذیرید که خیلی از بیزینس های دنیا از نام  اعتبار بیت کوین سو استفاده میکنند و مردم را برای سرمایه گذاری در شرکت های نامعتبر گول میزنند.

این دوره با بیش از 10 ساعت بصورت  فیلم شما را از سطح مبتدی به سطح پیشرفته می رساند و به راحتی میتوانید تصمیم به سرمایه گذاری و ترید در این حوزه را انجام دهید.

 

تفاوت تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال,از مهم‌ترین مفاهیم,آموزش تمام دوره های ارز دیجیتال بصورت تخصصی

نقشه راه ارز دیجیتال

 

نقشه راه ارز دیجیتال

یکی از تکنیک های برنامه ریزی تجاری، نقشه های راه هستند که در یک جدول زمانی تخمینی منعطف، اهداف بلند مدت و کوتاه مدت یک پروژه خاص را ترسیم می کنند. نقشه های راه بیان کننده اهداف و چشم اندازهای پروژه ها می باشند. آنها با تخمین زمان تقریبی، دستیابی به نقاط عطف توسعه را مشخص می کنند.

 

یکی از تکنیک های برنامه ریزی تجاری، نقشه های راه هستند که در یک جدول زمانی تخمینی منعطف، اهداف بلندمدت و کوتاه مدت یک پروژه خاص را ترسیم می کنند. نقشه های راه بیان کننده اهداف و چشم اندازهای پروژه ها می باشند. آنها با تخمین زمان تقریبی، دستیابی به نقاط عطف توسعه را مشخص می کنند.

 

نقشه راه به عنوان یک چشم انداز استراتژیک برای ارائه اهداف و نقاط عطف واضح و تمرکز تیم توسعه، برای ارسال یک محصول تکمیل شده استفاده می شود. همچنین حس اولویت را براساس ساختار مورد نظر محصول نهایی، به وظایفی خاص می دهد. نقشه راه برای سرمایه گذاران به عنوان بینشی در مورد چشم انداز و جهت پروژه می باشد.

 

برای بهتر شناختن ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری میتوانید از رودمپ (به انگلیسی: roadmapبه معنی نقشه راه) ارز دیجتال استفاده کنید Roadmap به شما کمک میکند تا بهتر یک ارز رو ارزیابی کنید اینکه چه کسانی سرمایه گذار ارزها هستند و از چه سالی روند صعودی یا نزولی شروع شده و این ارزها چه روندی و قرار طی کنند.

 

نتیجه گیری 

مهمترین کارهایی که هر تریدری باید آن ها را انجام دهد، روش هایی است که در ارز دیجیتال مرسوم می باشد. این روش ها تمامی صحبتی بود که در ارز دیجیتال در سایت دکتر صادقی نیا نیز موجود می باشد. همچنین می توانید برای تبدیل به یک تریدر حرفه ای از دوره های ارز دیجیتال دکتر صادقی نیا استفاده کنید.

 

با سپاس از همراهی شما

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023