رشد بورس در اولین روز هفته (1402/12/12)بورس تهران،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
امروز (شنبه ۱۲ اسفند) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۳۱ هزار واحد افزایش یافت.

به گزارش فرارو، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با افزایش ۳۱ هزار و ۹۶۹ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۸۶ هزار و ۷۹۷ واحدی قرار گرفت و اولین روز هفته را پس از برگزاری انتخابات دور دوازدهم مجلس شورای اسلامی با صعود چشمگیری آغاز کرد.

 

 در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با رشد ۱۰ هزار و ۶۸۰ واحدی در ارتفاع ۷۲۴ هزار و ۸۵۳ واحدی قرار گرفت.

 

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بازار بورس تهران به ۷۲ همت و ۳۸۶ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۹۲ هزار و ۷۷۸ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

 

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های فولاد، شپنا، شبندر، وغدیر، شتران، تاپیکو و وبملت بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل بورس تهران داشتند.

 

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۳۲۸ واحدی به عدد ۲۴ هزار و ۷۷۸ واحدی رسید؛ ارزش بازار اول و دوم بازار سرمایه به ۱۳ همت و ۶۸۵ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۱۱ هزار و ۲۶۵ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

 

گفتنی است، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های آریا، خاور، هرمز، وسپر، خدیزل، فزر و فصبا بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل فرابورس ایران داشتند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------