آخرین اخبار اقتصادی

تجمع کارگران فولاد مادکوش،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی

تجمع کارگران فولاد مادکوش در اعتراض به معوقات مزدی (1402/03/08)

کارگران فولاد مادکوش در هرمزگان تجمع کردند. منابع خبری ایلنا در هرمزگان از تجمع کارگران فولاد مادکوش در هرمزگان خبر دادند.…

تا ۵ آوریل حساب‌های خود را ببندید! شرکت بیمه سپرده فدرال,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
شرکت بیمه سپرده فدرال آمریکا (FDIC) به مشتریان کریپتوی بانک ورشکسته سیگنچر اعلام کرده است تا ۵ آوریل (۱۶فروردین) فرصت دارند حساب‌های خود را ببندند و پول خود را منتقل کنند.

 به گزارش ایرنا از وبگاه رویترز، این سپرده‌ها بخشی از معامله نجاتی که با بانک فلَگ‌اِستار -یک واحد از شرکت خدمات مالی و بانکداری نیویورک کامیونیتی بَنک- در اوایل ماه جاری میلادی ترتیب داده شده بود، نیستند.

 

یکی از سخنگویان شرکت بیمه سپرده فدرال اظهار کرد: پیشنهاد مناقصه فلَگ‌اِستار شامل حدود ۴ میلیارد دلار سپرده مربوط به تجارت دارایی دیجیتال بانک سیگنچر نیست.

 

وی افزود: ما مشتریان را تشویق می‌کنیم تا قبل از ۵ آوریل (۱۶ فروردین) این سپرده‌ها را جابه‌جا کنند. اگر تا آن تاریخ این کار را انجام ندهند، چک‌ها را به نشانی ثبت‌شده آن‌ها، ارسال خواهیم کرد.

 

فلَگ‌اِستار در ۱۹ مارس (۲۸ اسفند) با نهادهای تنظیم‌گر آمریکا برای خرید سپرده و وام‌های بانک سیگنچر (واقع در نیویورک) به توافق رسید.

 

شرکت بیمه سپرده فدرال اعلام کرده بود این معامله باعث می‌شود که بانک فلَگ‌اِستار تقریباً همه سپرده‌های بانک سیگنچر، برخی از سبدهای سهام وام‌ آن و همه ۴۰ شعبه سابق آن را در اختیار بگیرد. تقریباً ۶۰ میلیارد دلار از وام‌های بانک سیگنچر و ۴ میلیارد دلار از سپرده‌های آن مصادره شده است.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023