آخرین اخبار اقتصادی

آیین‌نامه واردات خودرو‌های کارکرده،اخبار بازار خودرو،خبرهای بازار خودرو

رونمایی از آیین‌نامه واردات خودرو‌های کارکرده: سن خودرو‌ها باید بین ۳ تا ۵ سال باشد

از آیین‌نامه واردات خودرو‌های کارکرده رونمایی شد. به گزارش خبرگزاری دانشجو، از آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده رونمایی شد.…

گزارش روزانه بورس ۲۳ خرداد ماه؛ ریزش ۶ هزار واحدی شاخص کل  بورس,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز ۲۳ خرداد ماه با کاهش ۵ هزار و ۸۰۴ واحد همراه شد. 

به گزارش مهر، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه با کاهش ۵ هزار و ۸۰۴ واحد به رقم ۲ میلیون و ۷۵ هزار و ۴۹۲ واحد رسید. شاخص هم وزن بورس نیز با کاهش ۲ هزار و ۲ واحد به رقم ۶۷۲ هزار و ۹۶۸ واحد رسید.

 

ارزش روز بورس تهران به ۷ میلیون و ۱۲۱ هزار میلیارد تومان معادل ۱۲۴ میلیارد دلار با نرخ آزاد رسید. معامله‌گران امروز بیش از ۶.۶ میلیارد سهام و اوراق مالی در قالب ۲۵۲ هزار نوبت معامله و به ارزش ۳ هزار و ۹۱۵ میلیارد تومان داد و ستد کردند. همه شاخص‌های بورس امروز قرمز شدند.

 

شاخص کل فرابورس ایران نیز در پایان معاملات امروز با کاهش ۷۸ واحد به رقم ۲۲ هزار و ۲۰۶ واحد رسید. ارزش روز بازار اول و دوم فرابورس ایران به یک میلیون و ۲۰۷ هزار میلیارد تومان و ارزش روز بازار پایه فرابورس ایران به ۳۰۸ هزار میلیارد تومان رسید.

 

معامله‌گران امروز بیش از ۲.۵ میلیارد سهام و اوراق مالی در قالب ۱۱۶ هزار نوبت معامله و به ارزش ۷ هزار و ۷۲۷ میلیارد تومان داد و ستد کردند. همه شاخص‌های فرابورس نیز امروز قرمز شدند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------