آخرین اخبار اقتصادی


اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, مشترکان برق

ارسال پیامک تعیین نوع مصرف مشترکان برق از امروز

سخنگوی صنعت برق گفت: پیامک تعیین نوع مصرف مشترکان برق از امروز ارسال می شود و مشترکانی که زیر الگوی مصرف تعیین شده برای هر…


یارانه ۱۲۰ هزار تومانی تأمین کالا‌های اساسی به چه کسانی پرداخت می‌شود؟ اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, یارانه
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی مجلس بیان کرد:۶۰ میلیون نفر از اقشار جامعه مشمول اخذ یارانه ۱۲۰هزار تومانی تأمین کالا های اساسی می شوند.  

 رحیم زارع، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ، درباره طرح تأمین کالاهای اساسی گفت :مجلس قرار است طی یک توافق دوطرفه با دولت مبلغی را برای کمک معیشت اقشار کم درآمد جامعه در نظر بگیرد.

 

وی افزود:به این منظور مبلغی حدود ۳۰هزارمیلیارد تومان برای پرداخت در نیمه دوم سال به ۶۰ میلیون نفر درنظر گرفته شده است.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد :قرار است؛ به ۲۰میلیون نفر از اقشار جامعه ماهانه حدود ۱۲۰ هزار تومان و به ۴۰ میلیون نفر دیگر به صورت ماهیانه مبلغ ۶۰ هزار تومان اختصاص یابد.

 

وی در رابطه زمانبندی پرداخت این مبالغ گفت:مبالغ مذکور به صورت ماهیانه برای مشمولان در نظر گرفته شده است، اما زمان پرداخت آن را باید دولت معلوم کند که امکان دارد بین یک تا سه ماه یکبار متغییر باشد.

 

زارع گفت :این وجوه قابلیت برداشت نداشته و مشمولان تنها می‎توانند با مبلغی که به حساب آنها واریز می شود کالاهای مایحتاج خود را خریداری کنند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------