آخرین اخبار سیاست خارجی

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا: برای وقتی که ایران بمب اتمی بسازد، چند گزینه نظامی آماده کرده‌ایم

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا با تکرار برخی ادعاها درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که واشنگتن برای زمانی که ایران بخواهد بمب اتمی بسازد، چند گزینه نظامی آماده کرده…

طرح سناتور آمریکایی برای لغو معافیت های تحریمی علیه ایرانتد کروز،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
سناتور جمهوریخواه «تد کروز» عضو کمیته روابط خارجی سنا آمریکا، طرحی را برای منع دولت بایدن از ارایه معافیت تحریم های کنگره آمریکا که همکاری در مورد برنامه هسته ای ایران را ممنوع می کند، ارایه کرده است. 

به گزارش عصرایران، این معافیت‌ها در چارچوب توافقنامه برجام صادر شده و دولت های آمریکا در 8 سال گذشته و به رغم خروج از برجام این معافیت های تحریمی را هر 6 ماه یک بار تمدید کرده اند.

 

آخرین تمدید این معافیت ها در تابستان امسال (ماه اوت) از سوی دولت بایدن  صادر شده و موعد آتی آن در ماه فوریه (ماه جاری میلادی) است.


طرح سناتور کروز با حمایت 11 سناتور جمهوریخواه به مجلس سنا ارایه شده است.

 

سناتور کروز درباره این طرح جدید گفت: « مطلقا هیچ دلیلی برای ادامه صدور این معافیت‌ها وجود ندارد که به ایران و روسیه اجازه می‌دهد برای توسعه برنامه هسته‌ای ایران همکاری کنند. با این وجود، این معافیت ها در ماه اوت تمدید شد، زیرا دولت بایدن همچنان وسواس زیادی برای ورود مجدد به توافق هسته ای با رژیم ایران دارد. اما اکنون دولت می گوید متعهد به مقابله با همکاری ایران و روسیه است. آنها باید این قانون را بپذیرند.»

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023