آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سنای آمریکا طرحی برای مشخص کردن نقشه‌راه مذاکرات جدید با ایران معرفی کرد

نمایندگان مجلس سنای آمریکا با معرفی طرحی جدید به مشخص کردن نقشه‌راه مذاکرات هسته‌ای جدید با ایران پرداخته‌اند. به گزارش فارس، نمایندگان مجلس سنای آمریکا طرحی را معرفی…


تولسی گابارد: اگر رئیس‌جمهور بودم، بلافاصله به برجام بازمی‌گشتم/ دیپلماسی تنها جایگزین جنگ استاخبار,اخبار سیاست خارجی,تولسی گابارد
یکی از نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفت که ما هنوز در عراق، افغانستان و سوریه در جنگ هستیم و واقعیت این است که جنگ احتمالی با ایران بسیار پرهزینه‌تر از جنگ‌های دیگر ما خواهد بود. دیپلماسی تنها گزینه جایگزین جنگ است.

به گزارش ایلنا به نقل از تلگراف، «تولسی گابارد» یکی از نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با اشاره به سیات خارجی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری این کشور در مورد ایران گفت: «سیاست خارجی ما شرایط سختی دارد و آن هم  در نتیجه تصمیم‌های ترامپ است. اگر رئیس‌جمهور بودم، بلافاصله به برجام بازمی‌گشتم». 

 

وی افزود: «احتمال جنگ تمام‌عیار با ایران وجو دارد، ضمن این که معتقدم ایران توان ساخت سلاح هسته‌ای را پیدا می‌کند». 

 

گابارد در ادامه گفت: «اگر مانع جنگ نشویم، باید کاملاً بدانیم که هزینه درگیری نظامی با ایران چه خواهد بود».

 

وی گفت که ما هنوز در عراق، افغانستان و سوریه در جنگ هستیم و واقعیت این است که جنگ احتمالی با ایران بسیار پر هزینهتر از جنگ‌های دیگر ما خواهد بود. دیپلماسی تنها گزینه جایگزین جنگ است. 

 

این قانون‌گذار دموکرات در ادامه تاکید کرد که ترامپ را تشویق می‌کند تا موانع را برداشته و شرایط را برای مذاکره فراهم کند. 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------