آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی

امارات، بحرین و اسرائیل: در توافق جدید با ایران به این کشور نباید حق غنی‌سازی اورانیوم داده شود

سفرای امارات، بحرین و اسرائیل در واشنگتن در نشستی خواسته‌اند در هر گونه توافق جدید با ایران به این کشور حق غنی‌سازی اورانیوم داده نشود. به گزارش فارس، در یک نشست مجازی…


وزیر خارجه عربستان: اقدامات ایران باعث برهم زدن ثبات و امنیت منطقه و جهان در چهار دهه گذشته شده استاخبار,اخبار سیاست خارجی,وزیر خارجه عربستان
وزیر خارجه عربستان سعودی ایران را به برهم‌زدن امنیت و ثبات منطقه متهم کرد.

به گزارش فارس، «فیصل بن فرحان بن عبدالله آل سعود» وزیر خارجه عربستان سعودی، امروز (دوشنبه) در همایش «گفت‌و‌گوی راهبردی و همکاری میان جمهوری فدرال آلمان و شورای همکاری خلیج فارس» به اتهام پراکنی علیه ایران پرداخت.

 

طبق گزارش خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (واس)، فیصل بن فرحان با اتهام‌زنی به ایران گفت که ریاض از شرکای خود در جامعه بین‌الملل انتظار دارد عوامل تنش‌زای منطقه را که همان اقدامات ایران در تخطی از منشورها و معاهدات بین‌المللی و پافشاری این کشور در مداخله در امور داخلی کشورهای منطقه باشد، مورد توجه قرار دهد.

 

وی همچنین در ادامه ایران را به حمایت از آنچه شبه‌نظامیان فرقه‌گرای تندرو خوانده شده و همچنین تهدید دریانوردی بین‌المللی متهم کرد و گفت: «اقدامات این نظام باعث برهم زدن ثبات و امنیت منطقه و جهان در چهار دهه گذشته شده است».

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------