آخرین اخبار سیاست خارجی


برجام ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

مذاکره اسرائیل با آمریکا برای طرح جایگزین برجام، در صورت بن بست در مذاکرات وین

مذاکره اسرائیل با آمریکا برای طرح جایگزین برجام، در صورت بن بست در مذاکرات وین آمریکا و اسرائیل هفته گذشته بر سر طرح جایگزین یا "طرح ب" برای مقابله با برنامه‌های اتمی…

توصیه ارتش اسرائیل به کاهش تنش دریایی با ایرانتوصیه ارتش اسرائیل به کاهش تنش دریایی با ایران,اخبار سیاست خارجی,خبرهای سیاست خارجی
مسئولان امنیتی رژیم صهیونیستی در جریان رایزنی‌هایی که چند روز پیش پشت درهای بسته برگزار شد، به کاهش تنش بین رژیم صهیونیستی و جمهوری اسلامی ایران در دریای عمان توصیه کردند.

به گزارش شفقنا به نقل از شبکه خبری آر تی، این توصیه در پی اتهامات ایران علیه رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله به کشتی ایرانی و اتهام‌زنی رژیم اشغالگر به ایران مبنی بر دست داشتن در انفجار کشتی متعلق به اسرائیل در خلیج عمان مطرح شد.

 

در همین راستا، سایت عبری زبان «واللا» به نقل از یک مسئول در رژیم صهیونیستی گزارش داد، در دوره‌ای که دولت جدید آمریکا سیاست خود را در آن آشکار می‌سازد و از سوی دیگر در حال انجام مذاکرات با ایران در خصوص توافق هسته‌ای است، درست نیست علیه ایران با شدت رفتار کرد. اکنون زمان آرامش است.

 

مسئولان رژیم صهیونیستی اعلام کردند، محور دریایی از آسیا به سمت اراضی اشغالی به ویژه در تنگه‌های هرمز بسیار حساس است زیرا به عنوان یک منطقه‌ که واکنش‌های ایران در دوره اخیر در آنجا اتفاق افتاد، تلقی می‌شود.

 

آنها همچنین تصریح کردند، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی از رویکرد آرام کردن تنش دریایی حمایت می‌کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------