آخرین اخبار سیاست خارجی

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

مرندی: ادعای ترور بولتون و حمله به رشدی در آستانه توافق هسته‌ای احتمالی عجیب است

مشاور تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران در وین در واکنش به خبر حمله به سلمان رشدی نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی که به پیامبر اسلام (ص) اهانت کرده بود گفت با نزدیک شدن به…

تهدید بنت علیه ایران: اگر با اسرائیل درگیر شوید، هزینه آن را پرداخت خواهید کردنفتالی بنت،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی بار دیگر لفاظی‌های تکراری خود علیه ایران را تکرار کرد.

به گزارش فارس، نفتالی بنت نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی امروز سه‌شنبه ضمن تکرار ادعاهای خود علیه جمهوری اسلامی ایران، مدعی شد که تهران هزینه پرداخت خواهد کرد.

 

خبرگزاری «سوا» به نقل از بنت گزارش داد که اگر جمهوری اسلامی ایران با رژیم صهیونیستی درگیر شود، هزینه این اقدام خود را پرداخت خواهد کرد.

 

وی در جریان سخنرانی در دانشگاه تل‌آویو، مدعی شد: زمانی که مسئله مربوط به دشمنان ما به ویژه ایران است، موضع کلی من این است که در پی نابودی و ترور نیستیم. این سیاست ما نبوده است».

 

نخست وزیر صهیونیستی خطاب به ایران مدعی شد: «اگر با اسرائیل درگیر شوید، هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. نخواهید توانست از طریق نمایندگان خود یعنی سازمان حزب الله یا جنب حماس، به اسرائیل آسیب وارد کنید و بتوانید از مجازات فرار کنید».

 

بنت ادعا کرد که در حال حاضر، «می‌توان از طریق جنگهای سایبری، به دشمن آسیب وارد کرد. اینترنت، مهمترین عرصه جنگ در آینده خواهد شد».

 

«گابی پورتنوی» رئیس سازمان سایبری رژیم صهیونیستی هم امروز گفت که «ایران امروز در کنار حماس و حزب‌الله به یکی از بازیگران اصلی عرصه سایبری مبدل شده است.»

 

رئیس سازمان سایبری تل‌آویو اعلام کرد این رژیم به منظور تقویت خود در برابر حملات سایبری علیه اقتصاد و جبهه داخلی به دنبال ایجاد «گنبد سایبری» است. پورتنوی با نسبت دادن حملات سایبری گسترده علیه این رژیم به ایران، ادعا کرد: «ما سال گذشته حدود ۱۵۰۰ حمله سایبری مختلف علیه جبهه داخلی را خنثی کردیم.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------