آخرین اخبار سیاست خارجی

جان بولتون،اخبار امروز،خبرهای سیاست خارجی

بولتون: ترامپ خودش هم نمی‌داند چه رویکردی در قبال ایران دارد

مشاور سابق امنیت ملی آمریکا با پیش‌بینی خروج واشنگتن از ناتو در صورت پیروزی ترامپ، گفت او «نمی‌داند و شاید هم تا پایان دوره ریاست‌جمهوری‌اش نداند که چه رویکردی در قبال…

معاون وزیر دفاع آمریکا: واشنگتن رویکرد دیپلماتیک در قبال ایران را اولویت می‌داند معاون وزارت دفاع آمریکا,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
معاون وزارت دفاع آمریکا در امور خاورمیانه گفت که کشورش راه‌حل دیپلماتیک در قبال ایران را اولویت خود می‌داند اما این رویکرد باید با داشتن اراده و توانایی استفاده از زور در صورت نیاز به آن تقویت شود. 

به گزارش ایلنا، «دانا استرول» معاون وزارت دفاع آمریکا در امور خاورمیانه گفت که کشورش راه‌حل دیپلماتیک در قبال ایران را اولویت خود می‌داند اما این رویکرد باید با داشتن اراده و توانایی استفاده از زور در صورت نیاز به آن تقویت شود.

 

وی به روزنامه «جروزالم پست» گفت که بسیاری از اقدام‌هایی که در وزارت دفاع آمریکا صورت می‌گیرد، اطمینان از وجود یک گزینه نظامی به‌روز و معتبر است تا در صورت نیاز قابل استفاده باشد.

 

استرول افزود که آمریکا و اسرائیل به طور پیوسته برای گسترش همکاری‌های نظامی و اشتراک اطلاعات امنیتی، همکاری می‌کنند.

 

وی با اشاره به رزمایش اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی در ماه ژانویه، گفت که این بزرگ‌ترین رزمایش مشترک در تاریخ دو طرف بوده است.

 

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------