آخرین اخبار سیاست خارجی

نقش ایران در جنگ آذریجان و ارمنستان,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

نقش ایران در جنگ آذریجان و ارمنستان چیست؟

احمد علیرضابیگی نماینده تبریز در تحلیل ریشه جنگ آذربایجان و ارمنستان و نقش ایران در این میان می‌گوید: در غیاب ایران، ترکیه و اسراییل آمدند و پشتیبان جمهوری آذربایجان…

معاون وزیر دفاع آمریکا: واشنگتن رویکرد دیپلماتیک در قبال ایران را اولویت می‌داند معاون وزارت دفاع آمریکا,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
معاون وزارت دفاع آمریکا در امور خاورمیانه گفت که کشورش راه‌حل دیپلماتیک در قبال ایران را اولویت خود می‌داند اما این رویکرد باید با داشتن اراده و توانایی استفاده از زور در صورت نیاز به آن تقویت شود. 

به گزارش ایلنا، «دانا استرول» معاون وزارت دفاع آمریکا در امور خاورمیانه گفت که کشورش راه‌حل دیپلماتیک در قبال ایران را اولویت خود می‌داند اما این رویکرد باید با داشتن اراده و توانایی استفاده از زور در صورت نیاز به آن تقویت شود.

 

وی به روزنامه «جروزالم پست» گفت که بسیاری از اقدام‌هایی که در وزارت دفاع آمریکا صورت می‌گیرد، اطمینان از وجود یک گزینه نظامی به‌روز و معتبر است تا در صورت نیاز قابل استفاده باشد.

 

استرول افزود که آمریکا و اسرائیل به طور پیوسته برای گسترش همکاری‌های نظامی و اشتراک اطلاعات امنیتی، همکاری می‌کنند.

 

وی با اشاره به رزمایش اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی در ماه ژانویه، گفت که این بزرگ‌ترین رزمایش مشترک در تاریخ دو طرف بوده است.

 

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------