آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,ترور دانشمند هسته‌ای ایران

واکنش عربستان به ترور دانشمند هسته‌ای ایران

نماینده عربستان سعودی در سازمان ملل به ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا، عبدالله المعلمی نماینده دائم عربستان در سازمان ملل در واکنش به ترور…


توافق هسته‌ای با ایران فاجعه‌بار بود اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,توافق هسته‌ای
رئیس‌جمهوری آمریکا در جریان سخنرانی‌های انتخاباتی خود در ایالت‌های میشیگان، ویسکانسن و نبراسکا بار دیگر از اقدام یکجانبه دولت خود مبنی بر خروج از توافق هسته‌ای با ایران دفاع کرد. 

به گزارش ایلنا، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا در جریان سخنرانی‌های انتخاباتی خود در ایالت‌های میشیگان، ویسکانسن و نبراسکا بار دیگر از اقدام یکجانبه دولت خود مبنی بر خروج از توافق هسته‌ای با ایران دفاع کرد.

 

  وی با انتقاد از دولت سابق آمریکا برای امضای توافق هسته‌ای با ایران، گفت: «من از توافق فاجعه‌بار هسته‌ای دولت قبلی با ایران بیرون آمدم. آنها ۱۵۰ میلیارد دلار، از جمله یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار پول نقد در اختیار ایران قرار دادند. واقعا معامله مزخرفی بود».

 

ترامپ با تکرار توهمات خود بار دیگر مدعی شد: «در صورت پیروزی، اولین تماس را از ایران دریافت می‌کنم. آنها خواستار معامله بوده و مشتاق این امر هستند».

 

وی بار دیگر از اقدام تروریستی دولت آمریکا مبنی بر به شهادت رساندن سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده شهید سپاه قدس ایران دفاع کرد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------