آخرین اخبار سیاست خارجی


مذاکرات وین،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

نشست باقری با مذاکره کنندگان سه کشور اروپایی و مورا با حضور کارشناسان

جلسه مذاکره‌کنندگان ارشد ایران، سه کشور اروپایی و نماینده اتحادیه اروپا با حضور تعدادی از کارشناسان در هتل کوبورگ وین برگزار شد. به گزارش ایسنا، مذاکرات وین روز دوشنبه…

حمایت بایدن از ساز و کار مالی سوئیس برای تجارت با ایران | اسرائیل: برای مقابله با احیای برجام تلاش می‌کنیم رئیس‌جمهوری آمریکا,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
وزیر خارجه سوئیس گفت که رئیس‌جمهوری آمریکا بر حمایت خود از تسریع روند صدور مجوز نقل و انتقالات مالی برای تجارت اقلام بشردوستانه با ایران در چارچوب سازوکار مالی سوئیس تاکید کرده است. 

 به گزارش ایلنا، «ایگنازیو کاسیس» وزیر خارجه سوئیس بعد از دیدار رئیس‌جمهوری این کشور با «جو بایدن» همتای آمریکایی خود در حاشیه نشست ناتو، گفت که بایدن بر حمایت خود از تسریع روند صدور مجوز نقل و انتقالات مالی برای تجارت اقلام بشردوستانه با ایران در چارچوب سازوکار مالی سوئیس تاکید کرده است.

 

وی که در کنفرانس مطبوعاتی صحبت می‌کرد، افزود: «مشکل این‌ است که ساز و کار مالی بشردوستانه سوئیس برای تجارت با ایران به اندازه کافی مورد استفاده قرار نگرفت، چون نقل و انتقالات مالی، مستلزم کسب مجوز از آمریکا است».

 

کاسیس افزود که به اعتقاد وی آمریکا اکنون در حال شتاب‌بخشی به تصمیم‌های خود برای کمک به فعالیت کامل کانال مالی سوئیس است.

 

 وزیر خارجه رژیم صهیونیستی:برای مقابله با احیای برجام تلاش می‌کنیم

وزیر خارجه رژیم صهیونستی گفت که همراه با نخست‌وزیر جدید این رژیم برای مقابله با احیای توافق هسته‌ای ایران تلاش می‌کند.

 

 وزیر خارجه رژیم صهیونستی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

به گزارش ایلنا، «یائیر لاپید» وزیر خارجه رژیم صهیونستی گفت که همراه با «نفتالی بنت» نخست‌وزیر جدید این رژیم برای مقابله با احیای توافق هسته‌ای ایران تلاش می‌کند.

 

وی با تکرار برخی یاوه‌گویی‌ها، افزود که رژیم صهیونیستی بی‌وقفه تلاش خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که «جاه‌طلبی‌های هسته‌ای» ایران نتیجه‌ای ندارد.

 

لاپید در ادامه خیال‌پردازی‌های خود افزود: «اصل همان اصل است، اسرائیل از هر طریقی از این‌که ایران یک قدرت هسته‌ای شود جلوگیری خواهد کرد».

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------