آخرین اخبار سیاست خارجی


مذاکره ایران و آمریکا،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

ایران و آمریکا برای مذاکره مستقیم اعلام آمادگی کردند/ روسیه استقبال کرد

یک مقام آمریکایی بدون اعلام آمادگی برای عمل به تعهدات برجامی واشنگتن برای «مذاکره مستقیم با ایران» اعلام آمادگی کرد. به گزارش فارس، در حالی که پیشرفت مذاکرات رفع تحریم…

کری خوانی وزیر جنگ اسرائیل برای حسن نصرالله:ما معادلات را تعیین می‌کنیم نه ایران و حزب‌الله!وزیر جنگ اسرائیل,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در پاسخ به اظهارات اخیر دبیرکل حزب‌الله لبنان مدعی شد، "این اسرائیل است که معادلات را ایجاد می‌کند نه هیچ طرف دیگر"! 

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در واکنش به اظهارات سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان که گفته بود این حزب قواعد درگیری در منطقه را تثبیت کرده است، گفت: این اسرائیل است که معادلات را ایجاد می‌کند نه هیچ طرف دیگری!

 

گانتس طی بازدید از مرزهای اراضی اشغالی با لبنان گفت: "کسی که به معادلات عادت کرده باید این را بداند آنچه قبلا بوده لزوما در آینده هم نخواهد بود. باید در محاسباتش خوب بازنگری کند. ما عملیات و واکنش‌هایمان را در زمان مناسب انجام می‌دهیم و هرگز به تراژدی که لبنان شاهدش است، اجازه عبور از مرزها به سمت اسرائیل را نمی‌دهیم."

 

وی افزود: "بحران در لبنان ویرانگر است اما ما هرگز اجازه نمی‌دهیم فاجعه لبنان از مرزها به اسرائیل عبور کند. ما به خوبی تلاش‌های حزب‌الله برای بهره برداری از این وضعیت به ضرر شهروندان لبنانی را درک می‌کنیم."

 

وی گفت: "ما به حمایت از خودمان و دفاع از امنیتمان در مقابل تلاش‌ها برای تهدید اسرائیل و انتقال سلاح و مهمات پیشرفته به گروه‌های مورد حمایت ایران در نزدیکی مرزهایمان ادامه می‌دهیم. ایران بزرگترین خطر علیه ثبات منطقه و صلح جهانی است و نباید از آن دست برداریم درحالی که در پروژه هسته‌ای پیشرفت کند."

 

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: به دفاع از خودمان در برابر ایران ادامه می‌دهیم

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در یک سخنرانی با مطرح کردن ادعاهای قبلی اش علیه نقش ایران در منطقه، گفت که رژیمش به دفاع از خود در برابر آن چه تلاش ایران برای تبدیل شدن به تهدیدی برای موجودیت اسرائیل می‌خواند، ادامه می دهد.

 

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه صهیونیستی اورشلیم پست، بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در یک بازدید از قرارگاه شمالی ارتش اسرائیل درباره لبنان گفت: اسرائیل حاضر است به همسایه شمالی اش کمک کند  اما امکان این را فراهم نخواهد کرد که رخ داد غم انگیز لبنان از مرزها رد شده و به اسرائیل برسد. 

 

وزیر جنگ اسرائیل,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

گانتس با تکرار ادعاها علیه ایران  وهما با اشاره به حمله دریایی اخیر، ایران را بزرگ ترین تهدید برای صلح جهانی و منطقه ای حواند و افزود: اسرائیل در حالی که ایران برنامه هسته ای اش را توسعه می‌دهد، کنار نخواهد کشید. ما از جامعه جهانی می خواهیم وارد عمل شده و خصومت ایران را متوقف کند. الان زمان اقدام مشترک است. 

 

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در ادامه مطرح کرد که در حال حاضر، ما به دفاع از خودمان علیه آن چه تلاش های ایران برای تبدیل شدن به تهدیدی برای موجودیت اسرائیل و انتقال مهمات به حلقه نیروهای نیابتی اش در مرزهای اسرائیل می‌خواند، ادامه می دهیم و گفت: ما در زمان و مکان و به وسیله ای که تصمیم بگیریم، عمل می کنیم. 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------