آخرین اخبار سیاست خارجی


تماس رئیسی و اردوغان،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

رئیسی در تماس تلفنی با اردوغان: ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلندمدت و همه‌جانبه دارد

رئیس‌جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلندمدت و همه‌جانبه دارد و از برنامه‌ریزی برای همکاری‌های راهبردی با ترکیه استقبال می‌کنیم. به گزارش…

واکنش روسیه به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران | آغاز نشست‌های غیر رسمی در وینتحریم‌های جدید آمریکا ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در واکنش به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران، از در پیش گرفتن چنین رویکردی هم‌زمان با مذاکرات برجامی در وین انتقاد کرد. 

  به گزارش ایلنا، «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در واکنش به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران، از در پیش گرفتن چنین رویکردی هم‌زمان با مذاکرات برجامی در وین انتقاد کرد.

 

وی در پیامی توئیتری در این‌باره نوشت: «حتی در میانه مذاکرات وین نیز آمریکا اقدام به اعمال تحریم علیه ایران که به برنامه هسته‌ای خود ادامه می‌دهد، کرده است. این خوب نیست. اکنون زمان آن است که این رویکرد برای ایجاد فضایی بهتر به منظور احیای سریع و موفقیت‌آمیز برجام، متوقف شود».

 

 آغاز نشست‌های غیر رسمی در وین

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین اتریش خبر داد که نشست‌های غیررسمی درباره رفع تحریم‌های آمریکا علیه ایران در وین اتریش آغاز شده است.

تحریم‌های جدید آمریکا ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

«میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین اتریش از آغاز نشست‌های غیررسمی در وین اتریش برای از ادامه مذاکرات ایران و گروه۱+۴ خبر داد.

 

وی در پیامی در توییتر نوشت: «نشست‌های غیررسمی در راستای آماده سازی از سرگیری دور هفتم گفت‌وگوهای وین درباره برجام که پیشتر آغاز شده بود، از سر گرفته شد».

 

اولیانوف در پیام توییتری دیگری به گفت‌وگوهای سه‌شنبه شب «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه و «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا اشاره کرد و گفت که پوتین و بایدن در گفت‌وگوی مجازی خود ابراز امیدواری کردند که گفت‌وگوهای وین درباره برجام که در پایان ماه نوامبر از سرگرفته شده، به نتایج قابل قبول برای همه منجر شود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------