تصادف در جاده اندیشه/ ۴ خودرو آتش گرفت/ واژگونی اتوبوس در اتوبان کرج به قزوین با ۱۱ مجروحاخبار,اخبار حوادث,تصادف در جاده اندیشه
سخنگوی اورژانس کشور از تصادف یک دستگاه تریلی در جاده اندیشه خبر داد و گفت: در این حادثه ۴ خودرو آتش گرفت.

مجتبی خالدی در گفتگو با مهر از تصادف یک دستگاه تریلی در جاده اندیشه خبر داد و افزود: ساعت ۲۳:۴۷ وقوع یک تصادف در محور اندیشه- تهران، نبش پل باغستان به اورژانس اطلاع رسانی شد.

 

وی افزود: عوامل اورژانس به سرعت خود را به محل حادثه رساندند و عملیات امدادرسانی به حادثه دیدگان تا ساعت ۱:۱۰ بامداد ادامه داشت و در این حادثه متأسفانه یک کودک ۷ ساله جان خود را از دست داد.

 

سخنگوی اورژانس کشور افزود: در این حادثه همچنین یک نفر نیز مصدوم و به بیمارستان ۱۲ بهمن شهر قدس منتقل شد.

 

وی افزود: در پی وقوع این حادثه یک تریلی و ۴ خودرو آتش گرفت.

 

واژگونی اتوبوس در اتوبان کرج به قزوین ۱۱ مجروح برجای گذاشت

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین در گفتگو با مهر اظهارداشت: ساعت ۲۳.۳۰ دقیقه یکشنبه شب یک دستگاه اتوبوس در اتوبان کرج به قزوین و زنجان واژگون شد.

 

وی افزود: این حادثه در نزدیکی عوارضی شماره دو در مسیر قزوین به زنجان رخ داد و براثر لغزندگی جاده راننده اتوبوس نتوانست خودرو را کنترل کند و واژگون شد.

 

مهدیخانی تصریح کرد: با حضور بموقع آمبولانس های مرکز فوریت های پزشکی قزوین مصدومان به بیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل شدند.

 

سرهنگ نصرالله بیگلری هم به خبرنگار مهر گفت: بارش های روزهای اخیر موجب لغزندگی جاده شده و با بی احتیاطی رانندگان با حوادثی روبرو می شویم که واژگونی اتوبوس نیز از جمله این حوادث است.

 

وی بیان کرد: محدوده نیروگاه و نزدیکی شهر قزوین معمولا رانندگان بر سرعت خود اضافه می کنند و بسیاری از حوادث در محدوده نزدیکی شهرها رخ می دهد.

 

رئیس پلیس راه استان قزوین یادآورشد: این اتوبوس از تهران به سمت شهر خوی در حرکت بود که در نزدیکی عوارضی شماره دو قزوین به دلیل لغزندگی جاده از مسیر خارج و سپس واژگون شد.

 

وی بیان کرد: خوشبختانه این حادثه کشته ای نداشته و مجروحان با کمک مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین برای مداوا به بیمارستان شهید رجایی منتقل شدند.

 

سرهنگ بیگلری از رانندگان خواست در مواقع بارندگی با احتیاط کامل حرکت کرده و با سرعت کمتر از سرعت مجاز رانندگی کنند تا بتوانند خودروی خود را کنترل کنند.

 

رئیس پلیس راه استان قزوین اظهارداشت: با اعلام پلیس راه کشور در اثر بارشهای اخیر بیش از ۲۰۰ مورد واژگونی خودرو در جاده ها ثبت شده که با توجه به تداوم بارشها از تمامی رانندگان درخواست می شود در موقع رانندگی به مقررات راهنمایی و رانندگی توجه کرده و با احتیاط تردد کنند.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی