مارها و عقرب‌ها به جان مردم مصر افتادند/ 3 کشته نفر کشته و 425 تن زخمیحمله مارها و عقرب‌ها به مصر،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
طوفان و بارش شدید باران و تگرگ در جنوب مصر سبب شد که مار و عقربها از لانه های خود خارج شوند و به خانه های مردم حمله کنند که تاکنون سه نفر کشته و ۴۲۵ نفر دیگر هم مصدوم شده اند.

به گزارش مهر به نقل از مصراوی، به دنبال وقوع طوفان شدید در مصر هزاران عقرب و مار از لانه‌های خود خارج شده به خانه‌های مردم هجوم بردند.

 

بر اثر طوفان و باران شدید روز گذشته در جنوب مصر مار و عقرب‌ها از لانه‌های خود بیرون آمدند و به خانه‌های مردم هجوم بردند.

 

همچنین براثر این اتفاق شمار قربانیان مار و عقرب گزیدگی در شهر اسوان در جنوب مصر به ۳ کشته و ۴۲۵ زخمی افزایش یافت.

 

ایهاب حنفی از مسئولان بهداشتی در استان اسوان مصر گفت: آمادگی حداکثری در بیمارستان‌های استان افزایش یافته و به دلیل شرایط اضطراری پزشکان از مرخصی فراخوانده شده‌اند. موجود بودن پادزهر عقرب در تمام بیمارستان‌ها و واحدهای روستایی تأیید شد و مقادیر اضافی به واحدهای بهداشتی در بقیه مناطق ارسال شده است.

 

دیروز استان اسوان شاهد بارش شدید باران بود که حدود دو ساعت به طول انجامید و با رعد و برق همراه بود.

 

منابع مصری اعلام کردند که گزارش‌هایی مبنی بر ریزش ۷ خانه به دلیل بارندگی، قطعی برق در اکثر محلات و روستاهای استان اسوان، شکستن برخی از دکل‌های برق فشار قوی و جاری شدن سیل در اکثر خیابان‌ها و فرو افتادن درختان دریافت شده است.

 

بارش‌ها و وزش طوفان گرد و غبار، راههای مواصلاتی را در این استان واقع در جنوب مصر فلج کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------