درگیری پلیس زاهدان با سارقان مسلح/ ۲ سارق ‌کشته شدنداخبار,اخبار امروز,خبرهای جدید
شب گذشته یک گروه سارق مسلح‌ تلاش داشتند نسبت به سرقت از یک منزل در شهر زاهدان اقدام کنند که ۲ نفر از آنها در پی درگیری با پلیس کشته شدند.

به گزارش تسنیم، شب گذشته یک گروه سارق‌ مسلح‌‌ تلاش داشتند نسبت به سرقت از یک منزل در شهر زاهدان اقدام کنند که در این راستا مردم گزارش سرقت را به پلیس 110 اعلام می‌کنند.

 

بلافاصله ماموران کلانتری نزدیک این منزل به محل اعلام می‌شوند که سارقان با متوجه شدن حضور نیروهای انتظامی دست به سلاح شده و اقدام به تیراندازی می‌کنند.

 

ماموران انتظامی در اقدام متقابل با سارقان مسلح درگیر می‌شوند که در جریان این درگیری دو نفر کشته شده و یک سارق مجروح می‌شود که در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

 

در جریان این درگیری هیچگونه آسیبی به پرسنل انتظامی وارد نشده است.

 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در این ارتباط در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: ساعاتی پیش ماموران پلیس زاهدان با باند سارقان مسلح در محدوده شهر درگیر شدند که دو نفر به از سارقان به هلاکت رسیده و یک نفر مجروح و دستگیر شد.

 

سردار جلیلیان افزود: پس از وقوع سرقت مسلحانه منزل در سطح شهر و اعلام به پلیس بلافاصله ماموران در محل سرقت مسلحانه منزل حضور که سارقان مسلح اقدام به تیراندازی به سوی ماموران نمودند.

 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: سارقان با آتش برتر پلیس مواجه و ماموران علی رغم اینکه توصیه به تسلیم نموند سارقان مسلح به درگیری ادامه دادند و در این درگیری دو نفر سارق مسلح منزل به هلاکت و یک نفر مجروح که به مرکز درمانی منتقل و دو قبضه سلاح کلت کمری و خشاب و مهمات مربوطه و یک تیغه چاقو از آنان کشف شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------