حمله اراذل و اوباش به اتوبوس درون شهری در مشهد/ مهاجمان دستگیر شدندحمله اراذل و اوباش به اتوبوس درون شهری در مشهد،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
فیلمی امروز در فضای مجازی با مضمون حمله تعدادی جوان به یک دستگاه اتوبوس درون شهری در مشهد منتشر شد که سازمان اتوبوسرانی این اتفاق را تایید کرد.

به گزارش تسنیم، عباس اتحادی، مسئول روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد در جوابیهای به رسانه‌هاT اظهار داشت: روز جاری کلیپی از حمله اراذل و اوباش به یک اتوبوس سازمان اتوبوسرانی مشهد در فضای مجازی منتشر شد.

 

وی افزود: آنچه در این فیلم دیده می شود، یک دستگاه پژوی پارس سفید در مقابل یک دستگاه اتوبوس توقف کرده و چهار جوان عصبانی که حالت عادی نداشتهاند از داخل آن بیرون آمدند و با قفل فرمان، شیشههای اتوبوس را در شرایطی که داخل آن مسافران حضور داشتند میشکنند.

 

اتحادیt تصریح کرد: این اتوبوس در خط 45 تردد داشت و حادثه ساعت 7:30 صبح زمانی رخ داده که اتوبوس تازه وارد خیابان مهرآباد شده بود.

 

مسئول روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد، گفت: خوشبختانه با هوشیاری اتوبوسران، این افراد امکان ورود به اتوبوس را پیدا نمی‌کنند و به اتوبوسران و مسافران آسیبی وارد نمی‌شود و در نهایت اراذل و اوباش از محل متواری می‌شوند.

 

دستگیری 3 متهم حمله به اتوبوس درون شهری در مشهد

سرهنگ نگهبان، فرمانده انتظامی مشهد نیز اظهار داشت: در پی حمله و تخریب شیشه خودرو اتوبوس شهری در مشهد که کلیپی از آن در فضای مجازی منتشر شده‌ بود دستورات ویژه برای پیگیری سریع موضوع صادر و ماموران انتظامی 3 متهم این پرونده را دستگیر و تحقیقات با دستورات مرجع قضایی ادامه دارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------