آخرین اخبار حوادث

آزار جنسی در آبادان،اخبار حوادث،خبرهای حوادث

دستگیری عامل تجاوز به دختر جوان در آبادان

پسر جوانی که در روز 8 محرم به یک دختر جوان در آبادان تجاوز جنسی کرده بود توسط پلیس اطلاعات وامنیت این شهرستان دستگیر شد. یک…

قاتل جوان ۳۰ ساله اصفهانی دستگیر شدقتل،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری فردی که یک جوان ۳۰ ساله را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود خبر داد.

سرهنگ حسین تُرکیان در گفت و گو با مهر اظهار کرد: در نهم تیر ماه سال جاری در پی وصول تماسی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری در یکی از تفرجگاه‌های شهر اصفهان بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی به محل اعزام شدند.

 

وی افزود: با حضور مأموران در محل مشخص شد طی درگیری چند جوان با یکدیگر یکی از آنها با ضربات چاقو به قتل رسیده و قاتل از محل متواری شده است لذا سریعاً تیمی از مأموران اداره مبارزه با جرایم جنایی و اکیپ بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی استان در محل حاضر و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تصریح کرد: در نهایت پس از ۴ روز با انجام اقدامات هوشمندانه و اطلاعاتی دقیق، کاراگاهان مخفیگاه قاتل را در یکی از دامداری‌های شهر اصفهان شناسایی و در عملیاتی ضربتی وی را دستگر کردند.

 

وی گفت: متهم در تحقیقات اولیه به قتل جوان ۳۰ ساله به علت مشاجره و درگیری لفظی اقرار که پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------