آخرین اخبار حوادث


اخبار,اخبار حوادث,عامل قتل جنجالی در بوشهر

عامل قتل جنجالی در بوشهر در زمان فرار کشته شد

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر از قتل یک نفر درشهرستان بوشهر با اسلحه کلت خبر داد و گفت: قاتل از صحنه متواری می‌شود، اما به…


خبر تجاوز 6 معتاد به دختر 11 ساله تائید نشدنماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که خبر منتشر شده در رسانه‌ها مبنی بر تجاوز شش معتاد به مواد افیونی و شیشه به دختری 11 ساله مورد تائید هیچ نهاد مرتبطی نمی‌باشد.

حسین طلا در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب گفت:‌ مجمع نمایندگان تهران از زمانی که خبر رخ دادن یک فاجعه علیه یک دختر 11 ساله در نیمه شبی در خرداد ماه سال جاری در پل عابرپیاده توسط شش معتاد را دریافت کرد آن را مورد پیگیری قرار داد.

وی افزود: این پیگیری ها از سازمان بهزیستی به عنوان متولی امور کودکان کار و خیابانی، مجموعه فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ و از مجموعه دستگاه قضایی صورت گرفت که نتیجه تمامی این پیگیری ها حاکی از این است که به هیچ عنوان چنین خبری در مجموعه شهر تهران در خرداد ماه صحت ندارد.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین گفت: آنچه تاکنون به دست آمده این است که رسانه‌های منتشر‌کننده این خبر آن را به یکی از مدیران شهرداری نسبت داده‌اند که ما از مدیر مربوطه نیز پیگیری کردیم و ایشان گفتند که من چنین خبری را به این شکل اعلام نکردم.

طلا در ادامه یادآور شد: رسانه ملی نیز این موضوع را مطرح کرد و منبع خبر را رسانه‌های دیگر و مدیران شهرداری اعلام کرد در حالیکه مدیر مربوطه این موضوع را تکذیب کرده است.

نماینده مردم تهران در پایان خاطر نشان کرد: خواهشی که از رسانه ها می‌شود این است که در انتشار چنین اخباری دقت بیشتری داشته باشد چراکه موجب ناامنی روانی شده و احساس امنیت را در جامعه دچار مشکل می‌کند.

اخبار حوادث - ایسنا

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------