6 کشته و سه مجروح در تصادف محور ساوه-تهرانبر اثر برخورد پنج دستگاه خودرو در محور قدیم ساوه - تهران 6 نفر جان خود را از دست داده و 3 نفر راهی بیمارستان شدند.

به گزارش فارس , سرپرست مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس ساوه در بیان جزئیات این خبر گفت: در آخرین روز بهمن ماه سال جاری در ساعت 16:32 دقیقه مرکز ارتباطات و هدایت عملیات اورژانس شهرستان ساوه گزارشی از برخورد پنج دستگاه خودرو در محور جاده قدیم ساوه-تهران تقریبا ۱۰ کیلومتری شهر مامونیه دریافت می کند.

 

بهرام صیدی افزود : خودروهای برخورد کرده شامل سه دستگاه پراید با یک دستگاه پژو و یک دستگاه کامیون خاور بوده که بلافاصله دو تیم عملیاتی اورژانس های 115 شهر صنعتی کاوه و مامونیه به محل حادثه اعزام می شوند. 

 

وی با اشاره به اینکه تیم های عملیاتی سریعا تریاژ و اقدامات اولیه درمان پیش بیمارستانی را برای مصدومان این حادثه  انجام می دهند خاطرنشان کرد:  متاسفانه در این حادثه شش نفر به علت شدت جراحات وارده در همان لحظه های اولیه تصادف در دم جان باخته بودند و سه نفر از حادثه دیدگان این تصادف بعد از دریافت اقدامات اولیه درمان پیش بیمارستانی توسط تیم های عملیاتی جهت ادامه درمان به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل می شوند.

 

به گفته پلیس و در بررسی کارشناس پلیس راه علت این سانحه تجاوز به چپ از سوی راننده خودروی پژو پارس نسبت به خودروهای دیگر خودروها اعلام شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی